Saha içindeki performansı kadar saha dışındaki özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Manchester United'ın yıldızı Cristiano Ronaldo, bu defa milyonluk saatiyle konuşuluyor. Ünlü futbolcu, 1 milyon euro değerinde özel koleksiyon saat satın aldı. Dünyada yalnızca 126 tane bulunan, 232 elmas ve 109 siyah safir taş ile süslenmiş olan saatin üzerinde "CR7" logosunun bulunduğu belirtildi.

DÜNYACA YALNIZCA 126 TANE VAR

A Bola'da yer alan habere göre Cristiano Ronaldo, dünyada yalnızca 126 tane bulunan yaklaşık 1 milyon euro değerinde özel bir saat satın aldı. 232 elmas ve 109 siyah safir taş ile süslenmiş olan saatin aynı zamanda Portekizli yıldızın sahip olduğu Bugatti Chiron marka otomobilden de esintiler taşıdığı belirtilenler arasında yer aldı.

Benzersiz bir görüntüye sahip olan saatte otomobil markasının yanı sıra 'CR7' logosunun da yer aldığının altı çizildi.

Premier League'den Ronaldo'ya gol! Sezonun en iyi oyuncusu adayları arasında gösterilmedi Premier League'den Ronaldo'ya gol! Sezonun en iyi oyuncusu adayları arasında gösterilmedi Bu yaz Juventus'tan Manchester United'a transfer olarak Premier League'e geri dönen Cristiano Ronaldo, bu sezon iki kez ayın oyuncusu seçilmesine rağmen sezonun adayları arasına giremedi.

Nuri Şahin, 16 yaşındayken Ronaldo'ya verdiği sözü açıkladı Nuri Şahin, 16 yaşındayken Ronaldo'ya verdiği sözü açıkladı Antalyaspor Teknik Direktörü Nuri Şahin, 16 yaşındayken Ronaldo'ya verdiği sözü açıkladı. Şahin, Ronalda ile 16 yaşında sponsoru aracılığıyla tanışma fırsatı yakaladığını belirterek, "Bana 'O gün benimle aynı takımda olacağını söyledi" ifadesini kullandı.

İkizlerinden birini kaybeden Cristiano Ronaldo'dan ilk paylaşım İkizlerinden birini kaybeden Cristiano Ronaldo'dan ilk paylaşım Geçtiğimiz pazartesi günü ikiz bebeklerinden erkek olanının hayatını kaybettiğini açıklayan Cristiano Ronaldo, eşi Georgina Rodriguez ve çocuklarıyla birlikte, yeni doğan kız çocuklarının fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

Ronaldo’dan olay hareket! Burak Yılmaz’ın dikkatini işte böyle dağıttı Ronaldo’dan olay hareket! Burak Yılmaz’ın dikkatini işte böyle dağıttı A Milli Takım dün akşam Portekiz’e 3-1 kaybederek 2022 Dünya Kupası’na veda etti. Kritik karşılaşmada Burak Yılmaz’ın kaçırdığı penaltı ise gündem oldu. Penaltı tüm Türkiye tarafından tartışma konusu olurken, Ronaldo’nun penaltıdaki hareketi olay oldu. Dünya starının, kalecine verdiği taktikle Burak’ın dikkatini dağıttı ortaya çıktı.