Instagram’da 2 milyon takipçisi bulunan Türk YouTuber Duygu Özaslan’dan müjdeli haber geldi. Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Can Maxim Mutaf’tan evlilik teklifi aldığını duyuran fenomen, muradına erdi. İkili dün Paris’te nikah masasına oturdu.

Duygu Özaslan - Can Maxim Mutaf

“BİZ BUGÜN EVLENDİK”

Birkaç gündür yurt dışında olan çiftin evlendiği ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından nikah kıydıklarını duyuran Duygu Özaslan, mesajında “Biz bugün evlendik. Önümüzdeki üç gün için çok heyecanlıyız, hazır mısınız? Devamı yarın...” yazdı.

Eşiyle Paris’te fotoğraflarını paylaşan Özaslan’a çok sayıda tebrik mesajı geldi. Çiftin 3 gün kutlama yapacak.

Zeynep Bastık ile Tolga Akış’ın gerçek boşanma nedeni ortaya çıktı Zeynep Bastık ile Tolga Akış’ın gerçek boşanma nedeni ortaya çıktı Geçtiğimiz sene temmuz ayında nikah masasına oturan Tolga Akış ile Zeynep Bastık çifti evliliklerinde bir sene dolmadan ayrılık kararı almıştı. Konuyla ilgili iddiaları sosyal medya üzerinden doğrulayan çiftin gerçek boşanma nedeni ortaya çıktı.
Ünlü şarkıcı evlendi, 55 saat evli kaldığı eski eşi düğünü bastı Ünlü şarkıcı evlendi, 55 saat evli kaldığı eski eşi düğünü bastı Grammy Ödüllü Amerikalı şarkıcı Britney Spears, en mutlu gününde hayatının şokunu yaşadı. 2004 yılında sadece 55 saat evli kaldığı eski eşi ünlü şarkıcının düğününü bastı ve evliliği engelleme girişiminde bulunarak olay çıkardı.