Oyuncu Onur Buldu ile Duygu Kozoğlu 2020 nisan ayında evinin bahçesinde kıyılan nikah ile evlenmişti. Çift pandemi sebebi ile erteledikleri düğünlerini Eylül ayında gerçekleştirmişti.

İki sene önce evlenen çiftten sevindiren haber geldi. Ünlü oyuncu Onur Buldu ile eşi Duygu Kozoğlu çiftinin bu sabah bebekleri dünyaya geldi.

Onur Buldu ve eşi Duygu Kozoğlu

Doğum, özel bir hastanede 20 Haziran 2022 saat 07:58’de gerçekleştirildi.

50 santim, 3.110 gram olarak dünyaya gelen bebeğin ve annenin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Onur Buldu, nazar değmesinden çekindiği için eşinin hamilelik haberini yakınlarından bile saklamıştı.

Güldür Güldür'de 'Nureddin Nebati' skeci yayınlandı, Bakan Nebati sessiz kalmadı Güldür Güldür'de 'Nureddin Nebati' skeci yayınlandı, Bakan Nebati sessiz kalmadı Ekranların sevilen programı Güldür Güldür Show'da merakla beklenen Nureddin Nebati skeci dün akşam ekranlara geldi. Sosyal medyada hızla yayılan ve büyük ilgi gören skeç sonrası Bakan Nebati sessiz kalmadı, sosyal medya hesabından yorumda bulundu. Nebati, "Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim" ifadelerini kullanırken, ilk fırsatta ekibi ziyaret etmek istediğini belirtti.
Güldür Güldür ile ekranlara gelen Alper Kul ve Aylin Kontente İngiltere’de doktor bulamadı Güldür Güldür ile ekranlara gelen Alper Kul ve Aylin Kontente İngiltere’de doktor bulamadı Güldür Güldür Show ile tanınan ünlü oyuncu çift Alper Kul ve Aylin Kontente Londra’da zor zamanlar geçirdi. Kontente sosyal medya hesabından kabusa dönen tatilini anlatarak Türk doktorlarına teşekkür etti.