Dominik'te 15 Ocak’ta başlayan Survivor All Star 2022’nin finaline kalan son 2 isim Adem ve Nisa Dominik oldu. Son oylamada sms oyşarının çoğunluğunu alan Nisa Bölükbaşı şampiyon oldu. 

İKİNCİ FİNALİST VE ELENEN BELLİ OLDU

Survivor All Star’da son 3’e kalan isimler Batuhan, Adem ve Nisa arasında yeniden SMS oylaması yapıldı. Oylama sonucunda yarı finalde son ikiye kalan ismi Acun Ilıcalı canlı yayında açıkladı. Survivor'da finale yükselen ilk yarışmacı Adem Kılıçcı oldu. Acun Ilıcalı, Survivor'da ikinci finalistin ise Nisa Bölükbaşı olduğunu açıkladı. Batuhan Karacakaya ise şampiyonluk hayallerine veda etti. Yarışmada 3. olan yarışmacı Batuhan Karacakaya veda konuşmasında "Oy atan herkese teşekkür ederim, Güzel bir hikayeydi ama noktaladık burada. Canınız sağolsun. Her zaman hakeden kazansın dedim. Demek ki benden daha çok hakedenler var. Halkımızın takdiri tabii ki. Her şey için teşekkür ederim" dedi.

Survivor’da şampiyonluk adayıydı, finale günler kala elendi Survivor’da şampiyonluk adayıydı, finale günler kala elendi TV8 ekranlarının merakla izlenen yarışması Survivor All Star 2022’d2 adım adım sona yaklaşılıyor. 30 Haziran’da şampiyonun belli olacağı yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde sürpriz bir isim yarışmaya veda etti. Survivor’da şampiyonluk adayı olan Nagihan gün akşam eledi. Başarılı yarışmacı veda konuşmasında ise “Büyük mücadeleler verdim. Keşke finali, sonu görebilseydim ama kısmet değilmiş” dedi.
Survivor All Star 2022’de sona gelindi: Acun Ilıcalı canlı yayında final tarihi açıkladı Survivor All Star 2022’de sona gelindi: Acun Ilıcalı canlı yayında final tarihi açıkladı TV8 ekranlarının merakla izlenen yarışması Survivor All Star’da adım adım sona yaklaşılıyor. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı dün yaptığı canlı yayında yarışmanın final tarihini açıkladı. Yarışmanın bitmesine sayılı günler kala Hikmet, Adem, Nisa, Batuhan, Nagihan ve Ayşe’nin kıyasıya mücadelesi sürüyor. Bu 6 isimden 2 kişi daha Dominik’te hayallerine veda edecek. Geriye kalan 4 isim ise İstanbul’da yapılacak büyük final için gelecek. Peki, Survivor 2022 finali ne zaman? Survivor All Star 2022 finali ne zaman yapılacak? İşte Acun Ilıcalı’dan canlı yayında açıklamalar…
Survivor All Star’da elenen isim belli oldu! Nisa ismi duyar duymaz gözyaşlarına boğuldu Survivor All Star’da elenen isim belli oldu! Nisa ismi duyar duymaz gözyaşlarına boğuldu Survivor’da büyük finale sayılı günler kala adaya şaşırtan isimler veda ediyor. Avatar Atakan’dan sonra Survivor’a Ogeday Girişken veda etti. Acun Ilıcalı’nın veda eden ismi açıklamasının ardından Nisa gözyaşlarına boğuldu.