Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde asistan hekime yapılan bıçaklı saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu.

"Durumu yakından takip ediyorum"
“Bıçaklı saldırıya uğrayan hekimimiz şu an ameliyatta. Durumu yakından takip ediyorum. Şifa veren eli kesmeye çalışmanın affı mümkün değil” 

"Bıçaklı saldırıya uğrayan hekimimiz şu an ameliyatta"
“Saldırıya uğrayan meslektaşım Ertan İskender’in ameliyatı başarıyla tamamlandı. Kendisiyle konuştum, durumu iyi. Saldırgan adli işlemler için polis gözetiminde. Konunun sonuna kadar takipçisi olacağım. Canımızı emanet ettiğimiz hekimlerimizin hak ve emniyeti bize emanet”

Bakan Koca: Normalleşme için kolları sıvıyoruz Bakan Koca: Normalleşme için kolları sıvıyoruz Sağlık Bakanlığı aşılama kampanyası için televizyonlarda gösterilmek üzere "kolları sıvıyoruz" sloganıyla 8 kamu spotu hazırladı.

Hastanede dehşet! Kendisini uyaran doktoru bıçakladı Hastanede dehşet! Kendisini uyaran doktoru bıçakladı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dehşet dolu dakikalar yaşandı. Doktor hastanede taşkınlık çıkaran şahsı uyardığı için bıçaklandı...