Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde korona virüse yakalanan 38 yaşındaki lokanta işletmecisi Onut Öztürk, tedavi gördüğü hastaneden aşı çağrısında bulunmuştu.

KORONA VİRÜSE YAKALANDI

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde korona virüse yakalanan 38 yaşındaki lokanta işletmecisi Onut Öztürk Hacıosmanoğlu, fenalaşınca Çorlu Devlet Hastanesine kaldırıldı.

“ÖLMEKTEN BETER DURUMDAYIM”

Korona virüs nedeniyle çektiği acıyı sosyal medya hesabında yazan Hacıosmanoğlu, "Arkadaşlar, aşınızı mutlaka yaptırın. 5 gündür ölmekten beter durumdayım ve hastanede tedavim devam ediyor, her an ölmek gibi bir şey bu lanet virüs, kendinizi ailenizi düşünün ve bir dakika bile kayıp etmeden aşı randevusu alın, çok zor bir illet her an acı çekerek ölüp ölüp diriliyorsunuz. Bir de yoğun bakımdakiler boğazları delinenler mi istersin her şey çok kötü çok. Hemen aşı yaptırın gelip sizi bulacak aksi halde vakalar zaten zirvede sıra sizde” demişti.

HAYATINI KAYBETTİ

Aşı olmadığı iddia edilen Hacıosmanoğlu bu paylaşımından 14 gün sonra hayatını kaybetti.

Ordu’da bir fen lisesi, korona virüs nedeniyle uzaktan eğitime geçti Ordu’da bir fen lisesi, korona virüs nedeniyle uzaktan eğitime geçti Ordu’nun Aybastı ilçesinde bulunan fen lisesinin 13 şubelik tüm sınıfları, korona virüs vakaları nedeniyle uzaktan eğitime geçti.

Uzmanlardan kritik uyarı: Korona virüs görme kaybına da neden olabiliyor Uzmanlardan kritik uyarı: Korona virüs görme kaybına da neden olabiliyor Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını ve insan sağlığına etkileri araştırılmaya devam ediyor. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Emre Güler, virüsün bilinen yan etkileri dışında görme kaybına da neden olabileceğini söyledi.

Annesini korona virüsten kaybeden iş adamından arazi hediyeli aşı kampanyası! Annesini korona virüsten kaybeden iş adamından arazi hediyeli aşı kampanyası! Annesini korona virüsten kaybeden iş adamı Üzeyir Engin aşı olmayı teşvik etmek amacıyla aşı kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında iki doz aşı olup aşı kartıyla 1 parsel alana 1 parsel hediye edilecek.