Sosyete dünyası bu kavgayla çalkalanıyor! Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal'ın damadı Mehmet Kırklar, 28 Ekim Salı akşamı eşi Ceyla Aysal ve yakın dostları Berkan Emiroğlu ile Bebek'in popüler mekanı Lucca'da buluştu.


Kalabalık bir arkadaş gruplarıyla aynı masada sohbet eden Kırklar ile Emiroğlu, gecenin ilerleyen saatlerinde bir anda sözlü olarak tartışmaya başladı. İkilinin arkadaşları tartışmayı büyümeden engelledi. Fakat geç saatlere kadar Lucca'da oturup alkol olan Aysal'ın damadı, mekandan çıkarken Berkan Emiroğlu'na yüksek sesle küfretmeye başladı.


KÜFÜRLER DEVAM EDİNCE İŞ ÇIĞIRINDAN ÇIKTI
Lucca'daki müşterilerin şaşkın bakışlarını umursamayan Mehmet Kırklar, küfretmeye devam edince Emiroğlu çileden çıktı. Yakın arkadaşının küfürlerine yumrukla karşılık veren Berkan Emiroğlu'nun bu hareketi, Lucca'yı bir anda karıştırdı.
HASTANEYE KALDIRILDI
Ceyla Aysal'ın çığlıkları üzerine garsonlar ve müşteriler zor da olsa ikiliyi ayırdı. Kavga sonucunda burnu kırılan Mehmet Kırklar, eşi Aysal tarafından hemen en yakındaki hastanenin acil servisine götürüldü. Takvim Gazetesi'nin haberine göre Ünal Aysal'ın damadı Mehmet Kırklar (öndeki), Berkan Emiroğlu'na (arkada sağda) küfür edince kavga çıktı. Kavgada Emiroğlu, Kırklar'ın burnunu kırdı. Takvim