PTT 1'inci Ligi takımı Samsunspor'un teknik direktörü Erhan Altın, play off finalinde oynayacakları Antalyaspor müsabakası için, "'Bizi zor bir maç bekliyor. Muhteşem taraftarımızın desteğiyle evimize şampiyonluk şarkıları söyleyerek döneceğiz" dedi.
Süper Lig'e çıkacak 3'üncü ve son takımı belirleyecek Antalyaspor mlüsabakasını değerlendiren Erhan Altın, play off yarı finalinde Albimo Alanyaspor'u evinde 5-1, deplasmanda da 4-0'la elediklerini hatırlattı. Antalyaspor maçında da karşısında da zafere kenetlendiklerini belirten Erhan Altın, 1 yıllık emeklerinin karşılıklarını almak için önlerinde sadece 1 maç kaldığını dile getirirken şunları söyledi:


"Sezon başından bu yana tüm imkansızlıklara rağmen Süper Lig'e çıkmayı çok istediğimizi her fırsatta dile getirdik. Özellikle ligin 2'nci devresinde Erkut Tutu başkanlığındaki yönetim kurulunun göreve gelmesiyle birlikte takım önemli bir ivme yakaladı. Sergilediğimiz performans ile Süper Ligi ne kadar istediğimizi ve hak ettiğimizi de gösterdik."


Antalyaspor'un da kaliteli bir takım olduğunu sözlerine ekleyen Erhan Altın, şöyle devam etti:
"Rakibimiz de bizim gibi Süper Ligi çok isteyen bir ekip. Maçı hem tribünden, hem de televizyondan izleyecek olan taraftarların büyük bir keyif alacağına inanıyorum. Zorlu bir karşılaşmanın bizi beklediğinin bilincindeyiz. Camia olarak zafere inanıyoruz. Umarım herkesin zevkle ve heyecanla izleyeceği final maçının ardından gülen taraf biz oluruz ve hak ettiğimiz, arzuladığımız Süper Lig hedefine ulaşırız. Benim bu son karşılaşmada oyuncularıma olan inancım da, güvenimde tam. Bizi bu zamana kadar yalnız bırakmayan muhteşem taraftarımızın da desteğiyle İstanbul'dan evimize şampiyonluk şarkıları söyleyerek döneceğiz."