Yalımcan Sarpyel

Geçtiğimiz sezon devre arasında satın alma opsiyonuyla Zamelek'ten kiralanan Mustafa Muhammed gelir gelmez gösterdiği performansla Galatasaray camiasını mest etmişti. Sonrasında düşüş yaşayan ve Bordeaux'ya transferi son anda suya düşen Mısırlı oyuncu artık gitmeyi kafasından sildi. Fransa'ya transferi gerçekleşmeyince Galatasaray'a dönen Mustafa, attığı gollerle de yeniden Fatih Terim'in gözdesi oldu.


Galatasaraylı Mostafa Muhammed, Rizespor karşılaşmasında 2 gol kaydederek galibiyette büyük pay aldı

Tapusunu alacaklar
Terim'in tavsiyeleriyle ailesini yanına getiren ve özel hayatını düzene sokan yıldız golcü, yakın çevresine de artık G.Saray'da kalmak için var gücüyle çalışacağını söyledi. Mustafa'nın bu ay sonuna kadar ortaya koyacağı performans sarı kırmızılı takımdaki durumunu belirleyecek. Fatih Hoca oyuncusunun performansının böyle devam etmesi durumunda bonservisinin alınması için yönetime tavsiyede bulunacak.
  Galatasaray'da Fatih Terim oyun anlayışını değiştiriyor Galatasaray'da Fatih Terim oyun anlayışını değiştiriyor Galatasaray'ın tecrübeli teknik adamı Fatih Terim, oyunu önde tutup forvetleri de ikilemeyi planlıyor. Böylece kalede daha az tehlike yaşanması öngörülüyor
Galatasaray maçı, 90+11'de söküp aldı Galatasaray maçı, 90+11'de söküp aldı Galatasaray, deplasman maçına gittiği Rİze'den 3-1'lik galibiyetle döndü. Aslan bu skorla, lige geri dönüşünü ilan etti.