Beşiktaş'ta üst üste alınan kötü sonuçların ardından Teknik Direktör Sergen Yalçın, Giresunspor maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında istifa sinyalleri vermiş, dün de Başkan Ahmet Nur Çebi'yle bir araya gelmişti.

Başkan Çebi ve Yönetim Kurulu'nun yola kendisiyle devam etmek istemesiyle görevde kalma kararı alan Sergen Yalçın, bu periyodun ardından bugün yapılan antrenmanla mesaisine kaldığı yerden devam etti.

ÇEBİ VE KOCADAĞ ANTRENMANDA

Giresunspor maçının ardından 1 gün izin yapan futbol takımı, Kasımpaşa maçı hazırlıklarına bugün başladı. Başkan Ahmet Nur Çebi ve Futbol A Takımı Sorumlusu Emre Kocadağ, gerek Teknik Direktör Sergen Yalçın'a destek olmak için gerekse de takıma moral vermek için bugünkü antrenmanı tesislerde takip etti.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın

"ŞAMPİYONLUĞA İNANCIM TAM"

Teknik Direktör Sergen Yalçın ile ofisinde görüşen Başkan Ahmet Nur Çebi, Yalçın'la yola devam etmek istediğini belirterek, "Zor günlerde bu göreve geldik ve birlikte bu takımı şampiyonluğa ulaştırdık. Şu anda zirveyle arada fark olabilir ama ligin bitmesine daha çok var. Benim şampiyonluğa olan inancım tam" dedi.

Yapılan görüşmelerde Teknik Direktör Sergen Yalçın da takım içinde herhangi bir problem olmadığını, özellikle arkadaşlığın çok iyi olduğunu söyledi. Bu sözlerin ardından da herhangi bir kadro dışı kararı alınmadı.

Beşiktaş, Sergen Yalçın ile yola devam edecek Beşiktaş, Sergen Yalçın ile yola devam edecek Başkan Çebi ile görüşen tecrübeli çalıştırıcı Sergen Yalçın, maçtan sonra yanlış açıklamalar yaptığını, takıma inandığını söyledi. Yönetim de hocanın arkasında durdu.

Beşiktaş tanınmaz hâlde... Üst üste 4. kayıp Beşiktaş tanınmaz hâlde... Üst üste 4. kayıp Sergen Yalçın'ın takımı Diabate'nin penaltı golüyle geri düştü. Necip Uysal oyundan atılınca on kişi kaldı. Balde, Serginho ve Champness'in golleri Kartal'ı krize soktu. Siyah beyazlı taraftarlar oyuncularını yuhaladı, Giresun'un gollerini alkışladı