Göztepe deplasmanında 2 puan kaybeden Fenerbahçe’de teknik direktör Vitor Pereira sert şekilde eleştirildi. Özellikle Portekizli hocanın tercihleri ve değişiklikleri eleştiri konusu oldu.

RIDVAN DİLMEN ŞAŞKINA DÖNDÜ

Vitor Pereira maçın ardından, "İlk yarıda kaliteli bir oyun sergiledik, iyi oynadık. Birçok pozisyonumuz vardı" ifadelerini kullandı. Ancak Göztepe 13, Fenerbahçe 4 şut çekti. Pereira'nın basın toplantısından gelen demeçlerini Rıdvan Dilmen şaşkınlıkla dinledi.

TEK TEK İZLETTİ

Duayen yorumcu Dilmen programın son bölümünde, ilk yarıdaki özet görüntülerinin verilmesini, ardından Pereira'nın demecinin ekrana gelmesini istedi. 

“TAMAM BİTİR PROGRAMI”

Programın bitmesine yaklaşık 10 dakikalık süre varken Dilmen, Pereira'nın "İlk yarıda çok pozisyona girdik" ifadesini dinlettirip, Ergenekon'a "Tamam bitir programı" dedi. Bir hayli şaşıran Erbatur Ergenekon, programı erken bitirdi.

Fenerbahçe Göztepe ile yenişemedi, Pereira'ya tepki yağdı Fenerbahçe Göztepe ile yenişemedi, Pereira'ya tepki yağdı Yarıştaki takımların puan kaybetme modasına Kanarya da uydu, Trabzon'a gün doğdu. İzmir ekibi Jahovic'le öne geçti. Serdar Dursun'la cevap verebilen, liderin 12 puan gerisine düşen Fener yarıştan biraz daha koptu

Fenerbahçe Mesut’la yenilmiyor Fenerbahçe Mesut’la yenilmiyor Özil, mesut ediyor. Performansı tartışılsa da, yıldız oyuncu gol atar ya da asist yaparsa Fenerbahçe’nin bileği bükülmüyor.

Fenerbahçe'den Attila Szalai açıklaması: Baştan aşağı yalan Fenerbahçe'den Attila Szalai açıklaması: Baştan aşağı yalan Fenerbahçe, Szalai'nin transfer olacağı için ilk 11'e alınmadığı iddialarını yalanladı.