Süper Lig'in 14'üncü haftasında oynanan Göztepe-Fenerbahçe maçının devre arasında soyunma odasına giderken tartışan Göztepeli futbolcu Atakan Rıdvan Çankaya ile Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci müsabakanın ardından Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Disiplin Kurulu'na sevk edilmişti.

İrfan Can Kahveci'nin 'saldırı', Atakan Rıdvan Çankaya'nın ise 'sportmenliğe aykırı hareket' nedeniyle Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi sonrası Göztepe Spor Kulübü bir açıklama yayınladı.

"DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLMESİ KABUL EDİLEMEZ"

Sarı kırmızılı kulüp, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"29 Kasım Pazartesi günü Fenerbahçe ile oynadığımız karşılaşmanın ardından futbolcumuz Atakan Çankaya ile Fenerbahçeli oyuncu İrfan Can Kahveci arasında devre arasında yaşanan olay nedeniyle futbolcumuz Atakan Çankaya TFF tarafından disiplin kuruluna sevk edilmiştir.

"TÜM GÖRÜNTÜLER KULÜBÜMÜZDE MEVCUT"

Devre arasında iki oyuncu arasında yaşanan ve birkaç saniye süren, her maçta sıklıkla karşılaştığımız ve müsabaka içerisinde yaşandığında kart gösterilmesine bile gerek olamayabilecek durum nedeniyle oyuncumuzun disiplin kuruluna sevk edilmesi kabul edilemez.

Yaşanan olaylarla ilgili tüm görüntüler kulübümüzde mevcut olup, oyuncumuzun gerekli savunması hukuk birimimiz tarafından en hızlı şekilde yapılacaktır."

Fenerbahçe Göztepe ile yenişemedi, Pereira'ya tepki yağdı Fenerbahçe Göztepe ile yenişemedi, Pereira'ya tepki yağdı Yarıştaki takımların puan kaybetme modasına Kanarya da uydu, Trabzon'a gün doğdu. İzmir ekibi Jahovic'le öne geçti. Serdar Dursun'la cevap verebilen, liderin 12 puan gerisine düşen Fener yarıştan biraz daha koptu

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç okların hedefinde... Daha ne kaldı? Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç okların hedefinde... Daha ne kaldı? Fenerbahçe camiası Ali Koç’u kulübü şaha kaldırması umuduyla başkanlık koltuğuna oturttu. Ancak geride kalan sürede “vizyon”, başka takımların şampiyonluklarını izlemek oldu!

'Gerçek Fenerbahçeli' Crespo'dan göz kamaştıran performans 'Gerçek Fenerbahçeli' Crespo'dan göz kamaştıran performans Galatasaray derbisinde kaydettiği golle takımına 3 puanı getiren Fenerbahçe'nin Portekizli oyuncusu Miguel Crespo, Göztepe karşısında gösterdiği performansla adeta göz kamaştırdı.