M. Emin Uluç

Süper Lig’de oynadığı son 6 maçta bir galibiyet alarak zirveden uzaklaşan Fenerbahçe, Rize’yi yenerek çıkışa geçmeyi hedefliyor. Eleştiri oklarının hedefindeki Vitor Pereira, eksikler sebebiyle bir kere daha rotasyona gidecek. Portekizli hoca oyuncularıyla yaptığı toplantıda, “Aldığımız sonuçlarla herkesi üzdük ama artık önümüze bakmalıyız. Sonuna kadar savaşalım, sonucunu hep birlikte göreceğiz” dedi.


Fenerbahçe, Rizespor maçı hazırlıklarını tamamladı

Sosa göreve
Olumsuz gidişata ve ağır eleştirilere rağmen şampiyonluk inancını koruyan Vitor Pereira, “Mücadele etmeden, rakibin sertliğine aynı şekilde cevap vermeden kazanamazsınız. Biz de artık böyle yapacağız” ifadelerini kullandı. Rize karşısında sağ beki Nazım’a teslim edip, Szalai’yi kulübeden çıkaracak olan Portekizli çalıştırıcı, adalesinde ağrı olan Mert Hakan’ın yerine de ilk on birde Sosa’ya şans verecek.

Hazırlıklar tamam
Fenerbahçe, Rize maçının hazırlıklarını dün yaptığı idmanla tamamladı. Sakatlıkları bulunan Altay, Valencia ve Mert Hakan takımdan ayrı çalışırken, taktik ağırlıklı idmanda Pereira özellikle gol vuruşları üzerinde durdu.

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Ferdi Kadıoğlu milli takım kararını verdi Fenerbahçe’nin genç yıldızı Ferdi Kadıoğlu milli takım kararını verdi Fenerbahçe’nin 22 yaşındaki yıldızı Ferdi Kadıoğlu, hangi milli takımda oynayacağının kararını verdi. Genç yıldız, Hollanda ve Kanada’nın tekliflerini reddederek A Milli Takım’ı seçti. Kadıoğlu’nun kararı ise bir ay içinde resmi olarak açıklayacağı öğrenildi.
Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci'ye 2 maç men cezası Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci'ye 2 maç men cezası PFDK, Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci'ye 2 maç men cezası verildiğini açıkladı.