Trabzonspor'un 4-5 Aralık tarihli 78'inci Olağan Genel Kurulu'nda '2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor' yazılı pankart açıldı. Açılan pankartın ardından Fenerbahçe, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Sarı lacivertli ekibin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda kupanın fotoğrafına yer verilerek, ''Değişmez, yorumlanamaz, tartışmaya açılamaz bir gerçeği 'herkesin anlayacağı şekilde' bir kez daha hatırlatıyoruz: 2010-11 Şampiyonu Fenerbahçe'dir!'' ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe Kulübü'nün bu paylaşımı, kısa süre içerisinde sarı lacivertli taraftarlar tarafından etkileşim yağmuruna tutuldu, on binlerce yorum ve beğeni aldı.

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Ferdi Kadıoğlu milli takım kararını verdi Fenerbahçe’nin genç yıldızı Ferdi Kadıoğlu milli takım kararını verdi Fenerbahçe’nin 22 yaşındaki yıldızı Ferdi Kadıoğlu, hangi milli takımda oynayacağının kararını verdi. Genç yıldız, Hollanda ve Kanada’nın tekliflerini reddederek A Milli Takım’ı seçti. Kadıoğlu’nun kararı ise bir ay içinde resmi olarak açıklayacağı öğrenildi.

Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci'ye 2 maç men cezası Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci'ye 2 maç men cezası PFDK, Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci'ye 2 maç men cezası verildiğini açıkladı.

Fenerbahçe'de ümidin yeni adı Slaven Bilic Fenerbahçe'de ümidin yeni adı Slaven Bilic Cocu, Yanal, Bulut derken Pereira da olmadı. Geçiş hocalarıyla birlikte toplam sekiz farklı isimle çalışan Ali Koç, Portekizlinin de ipini çekti. Ümidin yeni adı Slaven Bilic, plase Franscesco Farioli...