Ankaragücü’nün efsanevi başkanlarından olan Cemal Aydın, geçirdiği kalp krizi sonrası hastaneye kaldırılmıştı. Efsane başkan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 

“BÜYÜK ÜZÜNTÜ İÇERİSİNDEYİZ” 

Aydın'ın vefatı üzerine Ankaragücü Kulübü başsağlığı mesajı yayımladı. MKE Ankaragücü resmi sosyal medya hesabından Cemal Aydın'ın vefatı üzerine yapılan paylaşımda, "Kulübümüzde uzun yıllar başkanlık yapmış olan Cemal Aydın'ın vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, sevdiklerine ve camiamıza başsağlığı dileriz" ifadelerine yer verildi.

CEMAL AYDIN KİMDİR?

Cemal Aydın, Türk spor yöneticisi. MKE Ankaragücü'nün 1996-2008 yılları arasında onursal başkanlığını yaptı. Ayrıca Kulüpler Birliği'nin de Başkanlığı yaptı. Ankaragücü başkanlığını 10 yılı aşkın bir süre yaptığı için kulüp tüzüğü gereği onursal başkanlık unvanı verildi. 9 Aralık 2008 tarihinde Ankaragücü başkanlığından istifa etti. Ankaragücü'nün 13 Ocak 2013 tarihinde yaptığı kongre ile "Ankaragücü Kulübünde 10 yılı aşkın süreyle başkanlık yapanlara Onursal Başkanlık sıfatı verilir" maddesi tüzükten kaldırılmıştır. Böylelikle Cemal Aydın'ın Onursal Başkanlığı düştü.

MKE Ankaragücü'nde 1996-2008 yılarında başkanlık yapan Cemal Aydın, 2002-2004 yıllarında ise Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı görevini üstlendi.

Galatasaray ve Fenerbahçe kadına şiddete karşı sahada: İlk derbi heyecanı Galatasaray ve Fenerbahçe kadına şiddete karşı sahada: İlk derbi heyecanı Kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmak amacıyla Galatasaray ve Fenerbahçe kadın takımları Nef Stadı'nda özel maçta mücadele etti.

Fenerbahçe'den 'Attila Szalai' açıklaması Fenerbahçe'den 'Attila Szalai' açıklaması Fenerbahçe'den Attila Szalai hakkında çıkan transfer haberleriyle ilgili açıklama geldi.

Derbi öncesi Fenerbahçe’de eksikler kapanıyor: Valencia'dan süper dönüş Derbi öncesi Fenerbahçe’de eksikler kapanıyor: Valencia'dan süper dönüş Evinde Rizespor’u farklı skorla geçen Fenerbahçe’de Frankfurt maçının hazırlıklarına başlandı. Sakatlıktan geri dönen Valencia, takıma katıldı. Altay ve Mert Hakan’ın tedavi süreci ise iyiye gitmeye başladı. Valencia'nın performansı ise teknik ekibin yüzünü güldürdü.