CR7 olarak da anılan ve oynadığı futbolla dünya çapında bir ün kazanan Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, emeklilik yaşıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu, 42 yaşına kadar futbol oynamak istediğini açıkladı.

"30 YAŞINDA GİBİ HİSSEDİYORUM"
TRT Spor'dan alınan bilgiye göre; Manchester United'ın yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo emekli olacağı zamanı açıkladı. Ronaldo açıklamasında, kendisini hala 30 yaşında gibi hissettiğini belirtti. CR7, "42 yaşıma kadar futbol oynamaya devam etmek ve neler olacağını görmek istiyorum. Vücuduma iyi bakıyorum ve zihinsel olarak iyi durumdayım." ifadelerini kullandı.

"ZİHİNSEL ÇALIŞMALARA DAHA ÇOK ÖNEM VERDİM"
Cristiano Ronaldo son form durumuyla da ilgili konuştu. Yıldız futbolcu vücudunun hala fit olduğuna dikkat çekti.

"33 yaşından sonra öğrendiğim en önemli şey, neye ihtiyaç duyarsanız vücudunuz uyum sağlıyor. Ama gerçek savaş zihinsel oluyor. Son dönemde zihinsel çalışmalara daha fazla önem verdim."

İlerleyen yaşına rağmen formundan hiçbir şey kaybetmeyen Portekizli futbolcu, önceki günlerde evine oksijen kabini yaptırmıştı. 

2021 yılının en başarılı futbolcusu belli oldu! Messi ve Ronaldo'yu geride bıraktı 2021 yılının en başarılı futbolcusu belli oldu! Messi ve Ronaldo'yu geride bıraktı 2021 yılının sona ermesiyle, yılın en başarılı futbolcusu belli oldu. Dünyanın en iyi 2 futbolcusu olarak gösterilen Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi bu senede öne çıkan isimler oldu. Ancak iki dünya starını gölgede bırakan bir futbolcu ortaya çıktı. İki dünya yıldızını gölgede bırakan isim Chelsea'nin İtalyan yıldızı Jorginho oldu.

Cristiano Ronaldo Hindistan'ı ikiye böldü Cristiano Ronaldo Hindistan'ı ikiye böldü Hindistan’da, Cristiano Ronaldo heykelinin dikilmesi ülkeyi ikiye böldü. heykelin dikilmesinin, Portekiz sömürgesi olan Goa eyaletinin bağımsızlığının 60’ıncı yıl dönümüne denk gelmesi, bazı vatandaşları kızdırdı.

Futbol dünyası şokta: Cristiano Ronaldo Barcelona’ya transfer olmak istiyor Futbol dünyası şokta: Cristiano Ronaldo Barcelona’ya transfer olmak istiyor Manchester United’a dönüşüyle büyük coşku oluşturan Cristiano Ronaldo hakkında çarpıcı iddia. Ronaldo’nun İngiliz ekibinden memnun olmadığı ve transfer olmak istediği iddia edildi. İspanya basınında çıkan habere göre Portekizli yıldızın Gerard Pique vasıtasıyla Barcelona Teknik Direktörü Xavi'yi aradığı ve Barcelona’ya transfer olmak istediği iddia edildi.

Ronaldo'dan Messi'yi kızdıracak hareket: ‘CR7 her zaman tarihin en iyisi olacak’ Ronaldo'dan Messi'yi kızdıracak hareket: ‘CR7 her zaman tarihin en iyisi olacak’ Dünyanın en iiy futbolcuları arasında görülen ve sık sık karşılaştırılmalara konu olan Messi ve Ronaldo2nun arasındaki ipler bu kez 7. kez Ballon d'Or'u ödülü ile gerildi. Ronaldo, sosyal emdyada Messi2nin ödülü haketmediğine dair bir yorumu beğendi.