Seçim için geri sayıma geçen Galatasaray'da teknik direktör Domenec Torrent ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni teknik adamın kim olacağı belirsizliğini korurken, Galatasaray'ın efsane futbolcusu Sabri Sarıoğlu, sarı-kırmızılı kulüpte Domenec Torrent sonrası görev alması gereken ismi açıkladı. Sarıoğlu, "Başkan adayları yeni Fatih Terim'leri bulmamız gibi açıklamalar yapıyor. Uzak değil Okan Buruk var." dedi.

"OKAN BURUK VAR"

Sabri Sarıoğlu yaptığı açıklamada, "Başkan adayları yeni Fatih Terim'leri bulmamız gibi açıklamalar yapıyor. Uzak değil Okan Buruk var." ifadelerini kullandı. Sarıoğlu öte yandan Cenk Ergün'ün sportif direktörlüğe gelmesini istemediğini belirterek, "Ben açıkçası Cenk Ergün'ün gelmesini istemem. Benim Galatasaray'dan ayrılmam için elinden geleni yaptı." dedi.

Burak Elmas boş durmuyor... Mohamed Elneny ve Xeka, Galatasaray'a yakın! Burak Elmas boş durmuyor... Mohamed Elneny ve Xeka, Galatasaray'a yakın! Galatasaray'ın devrik başkanı Burak Elmas, sezon sonu serbest kalacak oyuncularla ön protokol imzalamak istiyor. Elmas'ın temas halinde olduğu isimlerden birinin de eski Beşiktaşlı Mohamed Elneny olduğu ortaya çıktı.

Okan Kocuk: Hedefim Galatasaray'da oynamak, geri dönüyorum Okan Kocuk: Hedefim Galatasaray'da oynamak, geri dönüyorum Spor Toto Süper Lig'in bitimine üç hafta kala ligde kalmayı garantileyen GZT Giresunspor'un kalecisi Okan Kocuk, takım halinde kenetlenerek başarıya ulaştıklarını söyledi. 26 yaşındaki kaleci "Galatasaray'da da oynamak istiyorum, hedefim Galatasaray'da oynamak" dedi.

Galatasaray'da kaos bitmedi Galatasaray'da kaos bitmedi Burak Elmas kararı, idari ibrasızlık neticesinde mi aldı yönetim kararıyla mı? Bunun cevabına göre Elmas’ın durumu belli olacak

Galatasaray'da Torrent için öenri: Hemen gönderelim Galatasaray'da Torrent için öenri: Hemen gönderelim Bazı yöneticiler “Geldiğimde Florya boştu, yangından mal kaçırılmış gibi bir ortam vardı” diyen ve başarısızlığına kılıf üreten İspanyol hocanın hemen gönderilmesi taraftarı.