Seçim sürecine giden Galatasaray’da adaylar netleşmeye başladı. Camiadan gelen yoğun baskıya karşılık eski Başkan Dursun Özbek adaylık için çalışmalara başladı. 

SEÇİM KADROSUNU OLUŞTURMAYA BAŞLADI 

Dün gün içinde Galatasaray camiasından birçok isim Dursun Özbek’i ziyarete gitti. Konuşulan konulara göre güçlü bir liste ve aday olarak uzun süredir çalışan Metin Öztürk ile Eşref Hamamcıoğlu’nun da yer alacağı bir ekip kurulması önerildi.

ŞİMDİDEN ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 

Eski Başkan Dursun Özbek, Galatasaray’da liste çalışmaları için mesai çalışmalarına başladı. Olumsuz bir durum olmazsa Dursun Özbek, 11 Haziran’da aday olacak. 

Galatasaray son iç saha maçını kazanma peşinde Galatasaray son iç saha maçını kazanma peşinde Adana Demirspor ile karşılaşacak olan sarı kırmızılılar, belirsizlikler içinde taraftarına teselli vermek amacında.

Luis Campos'dan Galatasaray'a veda... "Bu şartlarda olmaz!" Luis Campos'dan Galatasaray'a veda... "Bu şartlarda olmaz!" Galatasaray'da sportif danışman olarak görev yapan Luis Campos, görevine devam etmek için gereken koşulların oluşmadığını ve sarı-kırmızılı kulüple sözleşme imzalamayacağını bildirdi.

Kerem Aktürkoğlu Premier League yolcusu... Galatasaray camiasında deprem etkisi yapan telefon! Kerem Aktürkoğlu Premier League yolcusu... Galatasaray camiasında deprem etkisi yapan telefon! Premier League'de oynamak istediğini her fırsatta dile getiren Kerem Aktürkoğlu'na beklediği teklif iletildi... Galatasaray'ın 23 yaşındaki milli yıldızı bu teklifi kaçırmak istemediği için Avrupa planlarını öne çekti.