Futbolu bırakma kararı alan ve dün akşam oynanan 3-2'lik Galatasaray - Adana Demirspor maçında son kez Sarı-Kırmızılı taraftarın önüne çıkan Arda Turan, Instagram'dan paylaştığı hikayede sitem etti... 

35'lık Arda, “Yok kardeşim, ben 13 milyon euro kazandırmadım. Ben seni 16 dakika bekletmedim. Ben seni play-off’a bırakmadım. Ben seni 2008’de, senden 3 kat fazla bütçeyle, yeni stadyumu varken rakibinin önünde şampiyon yapıp gittim. Hatırlamaman normal. Twitter, Instagram o kadar aktif değildi. Ben Galatasaray’ı sevdim. Ben bu sene 30 tane altyapı maçı izledim, sen? Sadece Galatasaraylı gibi uyumak istiyorum. İzin verin" ifadelerini kullandı.

TORRENT YİNE YAPTI YAPACAĞINI

Teknik direktör Domenec Torrent tarafından yıllarca formasını giydiği Barcelona ile oynanan maçta deplasmana götürülmeyen tecrübeli futbolcu, dün de maç kadrosunda değildi. Arda Turan bu konuda kendisine gelen bazı destek mesajlarını da paylaştı.

GÖBEKLİ HALİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Arda Turan bu sezon Galatasaray formasıyla sadece 12 maça çıkabildi. Fatih Terim'in gelecekteki yardımcısı olarak düşündüğü tecrübeli futbolcu, Terim gidince adeta boşa çıktı. Torrent döneminde kendine bakmayan ve antrenmanları ciddiye almayan Arda, Fenerbahçe derbisinde göbekli haliyle tepki çekmişti.

Galatasaray FETÖ firarisi Hakan Şükür'ü sildi... Galatasaray FETÖ firarisi Hakan Şükür'ü sildi... 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Türkiye terk eden Hakan Şükür ile Arif Erdem, Galatasaray tarafından silindi. İkili, UEFA Kupası zaferinin yıl dönümünde sosyal medyada paylaşılan videolardan çıkarıldı.

Yunus Akgün'ün Adana'da ne işi var? Domenec Torrent'ten övgüler... Yunus Akgün'ün Adana'da ne işi var? Domenec Torrent'ten övgüler... Adana Demirspor'da 2. kiralık sezonunu geçiren Galatasaraylı Yunus Akgün, 3-2'lik maçta dikkatleri üzerine çekti. Domenec Torrent, "Adana’da ne işi var bilmiyorum. Bayıldığım bir oyuncu" sözleriyle sezon başında kiralama kararı verenlere taş attı.

Arda Turan Barcelona maçında neden kadroya alınmadığını anlattı... "Tur rehberi değilim" Arda Turan Barcelona maçında neden kadroya alınmadığını anlattı... "Tur rehberi değilim" Galatasaray’ın Barcelona ile deplasmanda oynadığı maçta eski takımına karşı kadroya neden alınmadığı sorusuna Arda Turan, "Göztepe’de Konya’da yoksam gerçekten takım için önemli değilsem Barcelona’da olmamın da bir anlamı yok çünkü ben tur rehberi değilim" cevabını verdi.