TRT Spor'da yer alan habere göre; Galatasaray, teknik direktör Okan Buruk ile büyük ölçüde anlaşma sağladı. Domenec Torrent ile yollar ayrıldıktan sonra resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

Genç teknik adamın ismi uzun süredir Galatasaray ile anılıyordu.

2 YILLIK SÖZLEŞME İMZALANACAK

Galatasaray'ın hafta başında İspanyol teknik direktör Domenec Torrent ile görüşülüp yolları ayıracağı öğrenildi.

Sarı-kırmızılı ekibin, bu ayrılık sonrası Okan Buruk'u açıklaması bekleniyor. 48 yaşındaki Buruk'la 2 yıllık sözleşme imzalanacağı kaydediliyor.

Galatasaray'da Okan Buruk gelişmesi... Yeni teknik direktör pazartesi günü açıklanabilir Galatasaray'da Okan Buruk gelişmesi... Yeni teknik direktör pazartesi günü açıklanabilir Galatasaray'ın yeni teknik direktörü kim olacak? Sarı-Kırmızılı taraftarlar ve futbol kamuoyu bu sorunun cevabını beklerken Okan Buruk isminde yeni gelişmeler yaşandı. Galatasaray'da 2. Dursun Özbek dönemi Okan Buruk'la başlıyor. Marco Rose'yle yapılan görüşmelerden sonuç çıkmadı. Bir tercih yapması gereken Galatasaray yönetimi "camianın evladı" formülüne sarıldı.

Galatasaray'da yeni yönetim kurulunun görev dağılımı belli oldu Galatasaray'da yeni yönetim kurulunun görev dağılımı belli oldu Dursun Özbek, Galatasaray'ın yeni yönetim kurulunun görev dağılımını açıkladı. Özbek, ikinci başkan olarak Metin Öztürk'ü seçti.

Galatasaray taraftarlarının Fatih Terim hayallerini yıkan açıklama! "Geri dönmeyecek, kesin!" Galatasaray taraftarlarının Fatih Terim hayallerini yıkan açıklama! "Geri dönmeyecek, kesin!" Galatasaray Sportif A.Ş. eski yöneticisi Levent Nazifoğlu, 2. kez başkanlığa seçilen Dursun Özbek ve yönetiminin kesinlikle Fatih Terim'le çalışmayı düşünmediğini söyledi.

Galatasaray'da teknik direktör konusu bu akşam belli olacak... Dursun Özbek açıkladı Galatasaray'da teknik direktör konusu bu akşam belli olacak... Dursun Özbek açıkladı Galatasaray Kulübü’nde başkanlığa seçilen ve bugün mazbatasını alan Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte önce Ali Sami Yen’in ardından da Süleyman Seba’nın kabrini ziyaret etti. Özbek burada teknik direktör konusunda son gelişmeyi paylaştı.