ÖMER TEMÜR

İnsansız hava araçları, aksiyon kameralar, el gimbalları, kodlanabilir robotlar olmak üzere görüntü teknolojilerinde dünya lideri DJI tarafından tasarlanan akıllı telefon sabitleyici OM 5, Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluştu.

Amatör ve profesyonel olmak üzere tüm kullanıcılara hitap eden OM 5 video çekimleri başta olmak üzere, seyahat ve gezilerde, konferans ve toplantılarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Elektronik Görüntü Sabitleme (EIS) teknolojisi ve 3 eksenli gimbal ile desteklenen cihaz daha net görüntüler elde edilmesini sağlıyor. Katlandığında avuç içine sığabilen DJI OM 5’te Om 4’ten farklı olarak dâhili uzatma çubuğu bulunuyor. 1.000 mAh bataryaya sahip OM 5, 1,5 saat şarj ile 6,5 saat kullanılabiliyor.

DJI OM 5 ayrıca bilek kayışı, mini tripod ve saklama çantası gibi diğer kullanışlı aksesuarlarla destekleniyor. OM 5’in ‘Dolgu Işığı Telefon Tutucu’ modeli ise yetersiz ışık durumlarında kullanıcıların imdadına yetişiyor.

Online kanallarda satışa sunulan cihazın fiyatı 1.600 lira.

Oppo Enco Free 2 Türkiye pazarında | OPPO Enco Free2 özellikleri ve fiyatı Oppo Enco Free 2 Türkiye pazarında | OPPO Enco Free2 özellikleri ve fiyatı Oppo ve Dynaudio iş birliği ile yeni nesil kablosuz kulaklık Enco Free 2 Türkiye pazarında satışa sunuldu. İşte Enco Free 2 teknik özellikleri ve fiyatı

Tecno Phantom X satışa çıktı | İşte Phantom X özellikleri ve fiyatı Tecno Phantom X satışa çıktı | İşte Phantom X özellikleri ve fiyatı Tecno’nun yeni amiral gemisi Phantom X Türkiye’de satışa çıktı. İşte Phantom X özelikleri ve fiyatı