Amazon sahibi Jeff Bezos, 2000 yılında kurduğu uzay havacılık şirketi Blue Origin uzay çalışmalarına devam ediyor.Business Insider’da yer alan habere göre, Amazon ve Blue Origin’in kurucusu Jeff Bezos, geleceğe dair vizyonunda insanların bir gün uzayda doğacağını dünyayı sadece seyahat etmek için ziyaret edeceğini söyledi."İLK EVİ UZAY OLACAK"

Bezos,  önümüzdeki yüzyılda 1 milyon insanın uzayda dev yüzer silindirlerde yaşayacağını, uzayda doğan insanların ilk evinin orası olacağını belirtti. Bezos, "Yüzyıllar boyunca birçok insan uzayda doğacak, burası onların ilk evi olacak. Bu kolonilerde doğacaklar, bu kolonilerde yaşayacaklar, sonra da sizin Yellowstone Ulusal Parkı’nı ziyaret ettiğiniz gibi Dünya’yı ziyaret edecekler.” ifadelerini kullandı.

Jeff Bezos Bodrum’u sevdi: Tüm koyları tek tek keşfediyor Jeff Bezos Bodrum’u sevdi: Tüm koyları tek tek keşfediyor Dünyanın en zengin isimlerinden olan Amazon şirketinins ahibi Jeff Bezos, tatil için geldiği Badrum'a adeta bayıldı. Ünlü iş adamı tek tek Bodrum koylarını keşfederek tatilin tadını çıkarıyor.
Jeff Bezos'tan 'uzay' estetiği Jeff Bezos'tan 'uzay' estetiği Amazon'un kurucusu Jeff Bezos, uzaya çıkmadan önce yüzüne bir dizi estetik operasyon yaptırmış.