ÖMER TEMÜR

Oppo tanıttığı yeni akıllı telefon modeli Reno6 ile kamerayı başka boyuta taşıyor. Bokeh Parlak Video, videolara sinema kalitesinde bir bokeh efekti sunuyor. OPPO’nun 10 milyonu aşan portre veri kümesi ve yapay zekâ algoritmalarıyla desteklenen Bokeh Parlak Video, arka planda bokeh ışık noktaları olan portre videoları çekmek için gerçek zamanlı video işleme imkânı tanırken portre çekimlerinin doğal ve parlak görünmesini sağlıyor. Yapay Zekâ Vurgu Videosu ise ortam ışığını otomatik olarak algılıyor ve videoları buna göre optimize edebiliyor.


Oppo Reno 6 kamera performansıyla dikkat çekiyor

Portre Güzelleştirme Videosu da portre videolarına doğal güzelleştirme efektleri sunuyor. Yüzde bulunan 193’e kadar temel noktayı video çekimi esnasında tanımlayan Portre Güzelleştirme Videosu, güzellik efektlerinin daha hassas, kişiselleştirilmiş ve özgün bir şekilde uygulanmasına imkân tanıyor.
Gücünü Qualcomm Snapdragon 720G işlemciden ve 4.310mAh pilden alan Reno6, 45 dakikada yüzde 100 şarj oluyor. 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip Reno6’nun Türkiye fiyatı 7.299 TL.

Akıllı telefonda ultra net kamera | OPPO A55 satışa çıktı, işte özellikleri Akıllı telefonda ultra net kamera | OPPO A55 satışa çıktı, işte özellikleri Oppo, A Serisi’nin yeni modeli Oppo A55’i Türkiye’de satışa sundu. İşte Oppo A55 teknik özellikleri
Oppo Enco Free 2 Türkiye pazarında | OPPO Enco Free2 özellikleri ve fiyatı Oppo Enco Free 2 Türkiye pazarında | OPPO Enco Free2 özellikleri ve fiyatı Oppo ve Dynaudio iş birliği ile yeni nesil kablosuz kulaklık Enco Free 2 Türkiye pazarında satışa sunuldu. İşte Enco Free 2 teknik özellikleri ve fiyatı