Piyasaya çıkış tarihi yaklaşan Galaxy S22+ neredeyse bütün özellikleriyle ortaya çıktı. Kısa süre önce medyaya sızan ayrıntılı görüntülerin hemen ardından Twitter'da cihazın siyah, beyaz ve yeşil renklerini gösteren başka görseller paylaşıldı.

Samsung, yeşil ve siyah modellerinde çerçeve ve kamera adasını renkle eşleştirirken, beyaz renkli modelde çerçeve ve kamera adasında gümüş bir kaplama olduğu görülüyor. 

GALAXY S22 PLUS ÖZELLİKLERİ

Galaxy S21 Plus’a oldukça benzeyen akıllı telefon, diğer Galaxy S22 modelleri gibi Gorilla Glass Victus+ ile piyasaya sürülecek. Bu sayede akıllı telefonun ekran camı, kırılma ve çizilmelere karşı daha dayanıklı olacak.

Kamera tarafında Galaxy S22 Plus, 50 Megapiksellik ana arka kamerayla gelecek. 4500mAh pil gücüne sahip olması beklenen telefon, 45W USB-C hızlı şarj desteğine sahip olacak. 

Bu arada, daha önceki görüntülerde Galaxy S22 Plus’ın delikli ekran tasarımıyla geleceği ve arkadaki üçlü kamera kurulumu ortaya çıkmıştı. Fiyat - performans odaklı Galaxy S22 Plus'ın, kullanıcıları memnun etmesi bekleniyor. 

Samsung'un yeni telefonunu bekleyenler üzülecek: Galaxy A53 özellikleri kesinleşti Samsung'un yeni telefonunu bekleyenler üzülecek: Galaxy A53 özellikleri kesinleşti Samsung, Galaxy A53 5G isimli yeni bir akıllı telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Daha önce bazı teknik ayrıntıları basına sızan telefon son olarak Çin sertifikasyon sitesinde göründü.

Samsung Galaxy S22 Ultra, dizüstü bilgisayarları utandıracak Samsung Galaxy S22 Ultra, dizüstü bilgisayarları utandıracak Samsung’un yakında piyasaya süreceği Galaxy S22 Ultra model akıllı telefonu hakkında yeni söylentiler ortaya çıkıyor. Samsung’un RAM ve depolama konusunda birçok dizüstü bilgisayarı utandıracak kadar güçlü bir telefon geliştirdiği sızıntılar arasında. Ancak fiyatı da oldukça yüksek olacak.