Ünlü şarkıcı The Weeknd, son albümü Dawn FM’i 7 Ocak’ta piyasaya sürdü. Kısa süre içinde albümdeki parçalar milyonlarca dinleyiciye ulaştı. The Weeknd, Spotify’da 85.6 milyon aylık dinleyiciye ulaştı ve böylece Justin Bieber’ın rekorunu kırdı. 

Şu anda 82 milyon civarında dinleyiciye sahip Justin Bieber ise geçen ay Spotify’da 90 milyon dinleyiciyi geçen ilk şarkıcı olmuştu. Sıralamada Justin Bieber'dan sonra Ed Sheeran, Dua Lipa ve Ariana Grande geliyor. 

Dawn FM albümü sadece popüler müzik platformu Spotify’da rekor kırmadı. Bunun yanı sıra 125 ülkede Apple Music'te de 1 numaraya yerleşti. 

Bu arada, The Weeknd, albümün piyasaya sürülmesi için Amazon Music işbirliğinde 103.5 DAWN FM başlıklı bir canlı akış etkinliği gerçekleştirmişti. Yalnızca küçük bir hayran grubunun dinleyebildiği etkinliğin tamamı artık YouTube'da da mevcut.

Müzik seçimi evlilik bitirdi: Gelinle damat düğünde boşanma kararı verdi Müzik seçimi evlilik bitirdi: Gelinle damat düğünde boşanma kararı verdi Irak'ta, düğünde çalınan müziğin damadı küçük düşürdüğü gerekçesiyle çıkan kavga sonrası, gelin ve damat boşanmaya karar verdi.

ABD’de müzik festivalinde meydana gelen izdihamda ölü sayısı 9 oldu ABD’de müzik festivalinde meydana gelen izdihamda ölü sayısı 9 oldu ABD'nin Texas eyaletine bağlı Houston kentinde 5 Kasım'da düzenlenen Astroworld Festivali'nde izdiham nedeniyle yaralanan 1 kişinin daha hayatını kaybetmesiyle can kaybı sayısının 9'a çıktığı açıklandı.