TUSAS Genel Müdürü Temel Kotil, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan, Türk sanayisinde önemli atılımlardan biri olan 4'uncu Gökbey ile ilgili heyecanlandıran bir paylaşım yaptı. Kotil, ilk kez havalanan 4'üncü GÖKBEY’in test uçuşundan fotoğraf karelerini paylaştı.

"DAHA FAZLASI İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Temel Kotil, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “İlk kez havalanan 4'üncü GÖKBEY'imizin test uçuşlarından kareleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Gece gündüz demeden çalışan tüm değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Daha fazlası için çalışmaya her zaman devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

TUSAS Genel Müdürü Kotil paylaşımında, ilk kez havalanan 4'üncü GÖKBEY'in test uçuşundan fotoğraf karelerine de yer verdi. İşte o kareler...

TUSAŞ bir kez daha gururlandırdı: Milli teknolojiye kazandırıldı TUSAŞ bir kez daha gururlandırdı: Milli teknolojiye kazandırıldı Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) yeni bir başarı ile gündemde. Mühendisler, yoğun çabalarının ardından yapay zekaya dayanan bir özelliği daha milli üretime kazandırmayı başardı.

TUSAŞ'tan dev adım! ANKA İHA'lar Kazakistan'da üretilecek TUSAŞ'tan dev adım! ANKA İHA'lar Kazakistan'da üretilecek Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), Kazakistan ile yeni bir iş birliğine imza atarak ANKA İnsansız Hava Aracı Kazakistan'da da üretileceğini duyurdu.

TUSAŞ'dan heyecanlandıran paylaşım: Gökyüzünü dolduracak kanatlarıyla TUSAŞ'dan heyecanlandıran paylaşım: Gökyüzünü dolduracak kanatlarıyla Türkiye’nin savunma sanayisindeki atılımları devam ediyor. Özellikle görev aldıkları birçok bölgede başarılı sonuçlar elde eden SİHA ve İHA’lar meyvelerini vermeye başladı. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) ise Türkiye'nin en önemli teknoloji projelerinden olan ve gelecek sene hangardan çıkacak Milli Muharip Uçak’ının animasyonunu yayınladı.

Cumhurbaşkanı Bukele TUSAŞ'ı ziyaret etti Cumhurbaşkanı Bukele TUSAŞ'ı ziyaret etti El Salvador Cumhurbaşkanı Nayib Bukele, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ'yi (TUSAŞ) ziyaret etti.