İstanbul, Kadıköy Bağdat Caddesi'nde İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı trafik polis ekipleri taksilere yönelik denetim gerçekleştirdi.

Bir taksi sürücüsüne sigorta ve muayene eksikliğinden cezai işlem yapılırken başka bir sürücüye ise yine sigorta eksikliğinden cezai işlem gerçekleştirildi.


İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı trafik polis ekipleri taksilere yönelik denetim gerçekleştirdi.

Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal mevkiinde gerçekleştirilen denetimde evrak ve belgelerinde eksik olan sürücülere cezai işlem uygulandı. Denetim yapan trafik polis ekipleri ticari taksi sürücülerinin ehliyet, ruhsat ve evraklarını kontrol etti.

'Karşının taksisiyim' diyerek yolcu almayan taksiciye ceza 'Karşının taksisiyim' diyerek yolcu almayan taksiciye ceza Ataşehir'de bir taksi şoförü 'Ben karşının taksisiyim' diyerek bir kadın yolcu ve üşüyen çocuğunu araca almadı. Polislerin durdurduğu taksiciye ruhsatsız taksi kullanmaktan bin 339 TL para cezası kesilirken, 3 gün de trafikten men edildi.
Başakşehir’de taksi denetimi: Yolcu seçen taksiciler trafikten men edildi Başakşehir’de taksi denetimi: Yolcu seçen taksiciler trafikten men edildi Başakşehir’deki AVM önünde duraklayan taksi sürücülerine ücret karşılığı yolcu bulan değnekçi, polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken kısa mesafe gerekçesi ile yolcu almayan 2 ticari taksi ise trafikten men edildi.