Sabah saatlerinde kentte trafik yoğunluğu yaşanıyor.  D-100 kara yolu ve TEM otoyolunun bazı noktalarında, arterler ve caddelerde trafik yavaş seyrediyor. İş yerine gitmeye çalışan vatandaşlar ile öğrenciler, toplu taşıma araçları ve duraklarda yoğunluk oluşturuyor. Toplu ulaşımda özellikle Cevizlibağ ve Mecidiyeköy gibi aktarma notlarında yolcu yoğunluğu artıyor.

Anadolu yakasında D-100 kara yolu Kadıköy, Ataşehir ve Ümraniye'de trafik yoğunluğu yaşanıyor. Kozyatağı'ndan Kadıköy istikametine doğru yaşanan trafiğin zaman zaman durma noktasına geldiği görüldü. Kartal ve Maltepe'den Kadıköy istikametine doğru da yoğunluk etkili oluyor.

TEM'de ise 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne doğru Kavacık ile Altunizade'de yoğunluk oluşurken, Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişte 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde meydana gelen kaza trafiği artırıyor.


İBB verilerine göre saat 08.37 itibarıyla trafik yoğunluğu yüzde 62 olarak ölçüldü.

Avrupa yakasında D-100 kara yolu Cevizlibağ mevkisi Topkapı istikametinde trafik yoğunken, Avcılar yönünde ise akıcı seyrettiği gözlendi.

D-100 kara yolu Ankara istikameti Bahçelievler mevkisinde başlayan trafik yoğunluğu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişine kadar sürüyor.
Mecidiyeköy Meydanı'nda D-100 ve TEM bağlantı yollarında ise trafik zaman zaman durma noktasına geliyor.

TEM otoyolu Gaziosmanpaşa mevkisinde başlayan yoğunluk Seyrantepe çıkışında normale dönerken, Anadolu yakasına geçişte Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde trafik yoğunluğu yaşanmıyor.

Öte yandan, İBB verilerine göre saat 08.37 itibarıyla trafik yoğunluğu yüzde 62 olarak ölçüldü.

İBB'nin çevre düzenlemesi sonrası trafik kitlendi: Sürücüler isyan etti İBB'nin çevre düzenlemesi sonrası trafik kitlendi: Sürücüler isyan etti İstanbul Beşiktaş'ta İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) gerçekleştirdiği çevre düzenlemeleri çalışmaları sonrası trafik adeta felç oldu. Trafik kuyruğunda zor anlar yaşayan vatandaşlar duruma isyan etti.
Kendisini durdurmak isteyen trafik polisini otomobiliyle metrelerce sürükledi Kendisini durdurmak isteyen trafik polisini otomobiliyle metrelerce sürükledi Kocaeli’nde trafik kontrolünden kaçmaya çalışan bir sürücü, kendisini durdurmak isteyen trafik polisini araçla birlikte metrelerce sürükledi. Olay anı ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.