Bir benzinliğin güvenlik kamerasına yansıyan ve izleyenleri şoke eden olay Yozgat'da yaşandı. Sosyal medyada paylaşılan o dehşet anları kısa süre içerisinde çok sayıda tepki ve yorum aldı.

Görüntülerde, isminin Şevket Türksoy olduğu öğrenilen şahıs bir benzinliğin marketinde yanındaki kadını defalarca darp ederek boğazına bıçak dayıyor.

SADECE İZLEDİLER

Marketin ortasında gerçekleşen olayda dövülen talihsiz kadın yere düştükten sonra da darp edilmeye devam ediliyor. Sadece birkaç adım uzağında bulunan market çalışanı kadın kasiyer ve benzinliğe gelen müşteriler ise olaya tepkisiz kalıyor. 

HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ ALIŞVERİŞE DEVAM ETTİLER

İlk birkaç saniye olayı izleyen kadın kasiyer daha sonra hiçbir şey olmamış gibi müşterilerle ilgilenip, para saymaya devam ediyor. Yerdeki kadının etrafından dolanan bir müşteri de istifini bozmadan alışverişe devam ediyor. 

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Yozgat Valiliğinden yapılan açıklamada, bazı sosyal medya hesaplarında yer alan, kent merkezinde kadına şiddet uygulayan zanlının emniyette yapılan sorgusunun ardından serbest bırakıldığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

"11 Mayıs saat 20.00'de ilimiz merkezinde bir akaryakıt istasyonunun marketinde meydana gelen kadına yönelik şiddet olayı sonrası, şiddet uygulayan şahıs olayın hemen akabinde emniyet güçlerimiz tarafından yakalanıp gözaltına alınmıştır. Şahıs emniyet müdürlüğümüzdeki sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece 12 Mayıs'ta tutuklanıp cezaevine teslim edilmiştir."