Karaman'da meydana gelen olayda, bir süredir pandemi dolayısıyla kapalı kalan tarihi Lel Hamamını işleten 2 çocuk babası Ömer Sazak (35), normalleşme öncesi temizlik yapmak üzere gittiği hamamda hayatını kaybetti.

GÖBEK TAŞININ YANINDA BULUNDU
Olay, akşam saatlerinde Mansurdede Mahallesi 86. Sokak’ta bulunan Tarihi Lel Hamamında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 2 çocuk babası olduğu öğrenilen 35 yaşındaki Ömer Sazak, işletmeciliğini yaptığı hahama temizlik yapmaya geldi. Sazak, pandemi nedeniyle uzun süredir kapalı olan hamamı yakarak temizlik yapmaya başladı. Hamamda bulunan arkadaşı E.T., Sazak’ı bir süre sonra göbek taşının yanında kıpırdamadan yerde yatar vaziyette görünce durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekibi yaptığı kontrolde Sazak’ın hayatını kaybettiğini tespit ederken polis hamamda güvenlik tedbiri aldı. Olayı duyarak gelen Sazak’ın yakınları ise gözyaşlarına hakim olamadı. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından Ömer Sazak’ın cenazesi, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR
Sazak’ın kalp krizi geçirmesi sonucu ölmüş olabileceği ihtimali üzerinde durulurken, kesin ölüm sebebi yapılacak olan otopsiden sonra ortaya çıkacak. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Dicle Nehri sonu oldu Dicle Nehri sonu oldu Diyarbakır Dicle Nehri'ne serinlemek üzere giren genç akıntıya takılarak kaybolmasının ardından çalışmalar sonucu ölü olarak bulundu.

Kötü kokunun ardından korkunç bir gerçek çıktı Kötü kokunun ardından korkunç bir gerçek çıktı Aydın'da, bir süredir yayılan kötü kokunun apartman sakinlerini rahatsız etmesi sonucu araştırılmasının ardından kaynağın bir cesede ait olduğu ortaya çıktı.

Polisin alışverişini yaptığı yaşlı adam ölü bulundu Polisin alışverişini yaptığı yaşlı adam ölü bulundu Konya'da pandeminin ilk dönemlerinde evden çıkamadığı için polis tarafından pazar alışverişi yapılan ve polis memuruna ihtiyaçlarını anlatırken gözyaşlarını tutamayan 77 yaşındaki yaşlı adam, evinde ölü bulundu.