Garip olay Antalya'da meydana geldi. Tehdit edildiğini söyleyen adam, kendini evin ekitleyerek balkonuna, adalet yerini bulsun yazılı bir pankart astı. Çevredekilerin polis ekiplerine haber vermesinin ardından, gelen güvelik güçleri şahsi ikna etmek için uzun uğraşlar verdi.

"ADALET YERİNİ BULSUN"
Muratpaşa ilçesi Kızılarık Mahallesi 2768 sokak üzerinde bulunan 4 katlı binanın çatı katında ebteresan bir olay yaşandı. Dairede yaşayan Mesut T., sabah saatlerinde balkonuna “Adalet yerini bulsun” yazılı pankart asarak bağırmaya başladı. Durumu gören komşuları polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine 155, 110 ve 112 ekipleri sevk edildi. Şahıs uzun süre ekiplere kapıyı açmadı. Bunun üzerine olay yerine şahsı ikna etmek için müzakereci ekibi de geldi. Öte yandan bazı vatandaşlar, polisin çalışmalarını cep telefonu kamerası ile kayda almak için adeta birbiri ile yarıştığı görüldü.

"KENDİMİ YAKACAĞIM"
Şahıs zaman zaman balkona çıkarak, “Görecekler bilecekler. O sıkılan mermilerin bedelini verecekler. Adalet varsa cezalarını çekecekler. Alışmışlar insanları tehdit etmeye. Yeter. Yoksa burada kendimi yakacağım” diye bağırdı. Polis ekipleri tarafından 1 saat sonra ikna edilerek kapısı açtırılan Mesut T., işlemlerinin yapılması için polis karakoluna götürüldü. Pankart ise polis ekipleri ile tarafından toplandı. Polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor.

Elinde tüple balkona çıkıp tehditler yağdırdı Elinde tüple balkona çıkıp tehditler yağdırdı Aydın'da kız arkadaşı ile tartışan 33 yaşındaki adamın mutfak tüpü ile evi patlatma tehdidi polisleri harekete geçirdi.