Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı Mollasüleyman köyünde yaşayan Cesim Yazıcı'nın ağılına gece saatlerinde yabani hayvanlar dalarak koyunlara saldırdı. Korkunç olayda  koyunlardan 45'i telef olurken, 40'ı yaralı kurtuldu.

Hayvanlara bakmaya gitti korkunç manzara ile karşılaştı
Sabah saatlerinde hayvanlara bakmak için ağıla giden Yazıcı, görüdüğü manzara karşısında şaşkına döndü. Daha sonra durumu hemen jandarma ile Eleşkirt Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne haber verdi. Ağıla gelen jandarma ile İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevlileri, olaya ilişkin inceleme başlattı.

Cesim Yazıcı, AA muhabirine, "Sabah kuzuları otlaklara götürmek için ağıla girdiğimizde bütün kuzular kan içindeydi. Maddi zararım büyük, Allah bir daha yaşatmasın." dedi. Yetkililer, koyunlara kurtların saldırmış olabileceğini belirterek, konuya ilişkin incelemenin sürdüğünü belirtti.

Elektrik kablosunu kemiren 7 büyükbaş hayvan telef oldu Elektrik kablosunu kemiren 7 büyükbaş hayvan telef oldu Manisa'nın Gördes ilçesine bağlı Evciler Mahallesi'nde sabaha karşı saat 04.00 sıralarında ahırda birbirine bağlı olan 7 büyükbaş hayvanın elektrik kablolarını kemirmesi sonucu elektrik akımına kapılarak telef olduğu öğrenildi.

İzmir'de yıldırım düştü, 51 koyun telef oldu İzmir'de yıldırım düştü, 51 koyun telef oldu İzmir'de gerçekleşen feci olayda yıldırım düşmesi sonucu tam 51 koyun telef oldu.

Sel nedeniyle 400 kovan arı telef oldu Sel nedeniyle 400 kovan arı telef oldu Osmaniye’de aniden bastıran sağanak yağış sonrası dereler taştı. 400 kovan arı telef oldu