Galatasaray'da başkanlık seçimlerinden galip çıkan Burak Elmas, eski başka Mustafa Cengiz'den görevi devraldıktan sonra çalışmalara başladı. Florya tesislerine ziyarette bulunan Elmas, burada İmparatorla bir araya geldi.

TERİM'LE İLK TEMAS

Galatasaray’ın yeni başkanı Burak Elmas, mazbatayı almasının ardından çalışmalara başladı. Elmas, bu kapsamda Florya Metin Oktay Tesisleri’ne de bir ziyaret yaptı. Başkan Elmas, Florya’da teknik direktör Fatih Terim ile bir araya gelerek, görüşme gerçekleştirdi.
Burak Elmas’a genel kurul üyesi Bahattin Demirbilek eşlik etti.

NEŞELİ SOHBET

Elmas-Terim görüşmesinden renkli kareler yakalandı. İkilinin sohbet esnasında oldukça neşeli oldukları görüldü.

Galatasaray'da Burak Elmas dönemi resmen başladı Galatasaray'da Burak Elmas dönemi resmen başladı Galatasaray'da yeni başkanın belli olmasının ardından bugün gerçekleşen devir teslim dönemi sonrası Burak Elmas resmen göreve başlamış oldu.

Galatasaray'ın yeni başkanı Burak Elmas oldu (Burak Elmas kimdir?) Galatasaray'ın yeni başkanı Burak Elmas oldu (Burak Elmas kimdir?) Son dakika Galatasaray'ın yeni başkanı belli oldu. Galatasaray'da seçimli olağanüstü genel kurulunda oy sayma işlemi tamamlandı ve koltuğa oturan isim Burak Elmas oldu, peki Burak Elmas kimdir, işte detaylar...

Burak Elmas'tan Mustafa Cengiz'in Fatih Terim açıklamasına tepki Burak Elmas'tan Mustafa Cengiz'in Fatih Terim açıklamasına tepki Galatasaray'da başkanlık adayları arasında çekişme kızıyor. Mevcut başkan Mustafa Cengiz'in Fatih Terim ile ayrılık açıklamalarına rakibi Burak Elmas sert çıktı.