Olay Karşıyaka Mahallesi'nde yaşandı. Emin Ertörer (17), Emre Karaca (15), Muhammet Demirel (15) ve Oğuzhan Sefa Koç (17) isimli gençler gördükleri düğün konvoyundan harçlık almak için gelin arabasının önünü kesti.

KONVOYUN ÖNÜ KESİLDİ DİYE SALDIRDILAR
Aracın önünden ayrılmayan gençler konvoydaki bir kişinin saldırısına uğradı. Gençlerden biri ağır yaralandı.

İddiaya göre, konvoydaki diğer kişiler de araçlarından inerek gençlere saldırdı.

Geleneği yaşatmak için konvoyun önüne kesen gençler hastanelik oldu. Hastaneye kaldırılan gençlerden birinin kafasına dört dikiş atıldı.

Neye uğradığını şaşıran gençler, kendilerini yaralayan kişilerden şikayetçi olabilmek için araç plakalarını cep telefonları ile görüntülemek isterken, bu kez de başka bir kişinin saldırısına uğradı.

ŞİKAYETÇİ OLACAKLAR
Saldırıya uğrayan Emin Ertörer, harçlık almak için aracın önünü kestiklerini aktararak, “Arkadaşlarla birlikte mesire alanında oturuyorduk. Eve gitmeye hazırlanırken gelin arabasını gördük. Bir kişi araçtan inip bana saldırdı. Arkadan birisi gelip kafama sert bir şekilde yumruk attı. Sonra diğerleri de araçtan inerek bize saldırdı." dedi.

Şikayetçi olabilmek için görüntü almaya çalıştıklarını belirten Ertörer, "Sonra bize tekrar saldırdılar. Oğuzhan arkadaşımız kafasından yaralandı. Böyle olacağını bilseydik adet demek aracın önünü kesmezdik. Bundan sonra da bir daha gelin arabasının önünü kesmeyiz” ifadelerini kullandı.

GÖZLERİNİ AMBULANSTA AÇABİLDİ
Oğuzhan Sefa koç isimli genç arkadaşlarına yardım etmek için yanlarına gittiğinde, uğradığı saldırı sonucu bayıldığını belirterek, “Kargaşayı görünce olay yerine gittim. Arkadaşlarımın darp edildiğini gördüm. Yanlarında beklerken üzerimize saldırdılar. Kafama bir şeyle vurdular. Dört dikiş atıldı. Gözümü açtığımda ambulanstaydım. Bayılmışım. Şikayette bulunduk” şeklinde konuştu.

Varank'tan saldırıya uğrayan İHA muhabiri ile ilgili paylaşım Varank'tan saldırıya uğrayan İHA muhabiri ile ilgili paylaşım Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, saldırıya uğrayan İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri Mustafa Uslu ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Bakan Varank, İYİ Partili Akşener'in tavrını eleştirerek, "Bu yolsuzluk ve zorbalığın bir ortağı da sen misin?" ifadelerini kullandı.

Zeytinburnu'nda bıçaklı saldırı, yaralılar var Zeytinburnu'nda bıçaklı saldırı, yaralılar var Zeytinburnu'nda yabancı uyruklu iki grup arasında bıçaklı kavga çıktı, yaralananlar var...