Ordu'da serinlemek için aradaşları ile plaja giden Furkan Şen bir anda gözden kayboldu, arama kurtarma ekipleri çalışmalar sonucunda Şen'in cansız bedenine ulaştı

16 SAAT SONRA BULUNDU
Ordu'da serinlemek için arkadaşları ile Belicesu Plajı'nda denize giren 22 yaşındaki Furkan Şen, akıntıya kapılarak bir anda gözden kayboldu.  Olay yerinde gelen kurtarma ekiplerinin arama çalışmaları sonucunda 16 saat sonra Şen’in cansız bedenini ekiplerce bulundu.  Sahil güvenlik ekiplerinin botu ile Yalıköy Limanı'na getirilen Furkan Şen'in cansız bedeni, sabah saatlerinde ailenin yaptığı kimlik tespitinden sonra otopsi yapılmak üzere Fatsa Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

BABASI DA ÇALIŞMALARA KATILDI
Furkan Şen'in babasının emekli polis olduğu öğrenilirken sabah saatlerinde bir kayık kiralayarak çocuğunu arama çalışmalarına katıldığı bildirildi. Olay anında kurtarılarak Fatsa Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Alperen Şen'in ise sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.


Dalgalar ıslatınca denize girdi, bir daha haber alınamadı Dalgalar ıslatınca denize girdi, bir daha haber alınamadı Rize'nin Çayeli ilçesinde denize giren 55 yaşındaki şahıstan bir daha haber alınamadı.
Serinlemek için girdiği denizden bir daha çıkamadı Serinlemek için girdiği denizden bir daha çıkamadı İzmir'de sıcaktan bunalan vatandaş serinlemek için girdiği denizde boğularak hayatını kaybetti.