Kayseri’de meydana gelen olayda tabanca ile oynayan adam kendini kazara vurarak hastanelik etti. Olay merkez Talas ilçesi Bahçelievler Mahallesi Rüzgarlı Caddesi'nde bir dükkanda meydana geldi. M.P. isimli adam arkadaşının tekel bayisine gitti. Bu sırada yanında getirdiği tabanca ile oynayan adam kendini kazara dizinden vurdu. İhbar üzerine olay yerine polis ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. M.P, sağlık ekiplerince Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerine kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Eşi ile tartıştı, kendini vurdu Eşi ile tartıştı, kendini vurdu Antalya’nın Kepez ilçesinde eşi ile tartışan bir kişi kendini vurdu. Duvarda asılı bulunan tüfeği omzuna ateşleyerek yaralanan adam tedavi altına aldı. Öte yandan şahsın 10 yaşındaki oğlunun olay sonrası gözyaşlarını tutamaması yürekleri sızlattı.

Silahla kendini vurdu, 'vuruldum' deyince polisi inandıramadı Silahla kendini vurdu, 'vuruldum' deyince polisi inandıramadı Samsun'da bir kamyon şoförü aracının içinde kazara tabancayla kendini vurup yaralanınca kaldırıldığı hastanede, 'yolda yürürken vurulduğunu' söyledi ancak polise inandıramadı.