Pes dedirten olay Esenyurt'ta yaşandı. Tartışma yaşayan karı kocanın kavgası şiddetlendi. Kocası tarafından şiddete uğrayana kadını korumak isteyen vatandaşların tepki vermesi üzerine şahıs karısının arkasına saklanıp pes dedirtti.

 

EŞİNİ KORUYAN KADINA TEPKİ

Olay, dün akşam saatlerinde Bağlarçeşme Mahallesinde meydana geldi. İddialara göre sokak ortasında eşine bağıran ve şiddet uygulamaya çalışan bir kişiye çevredeki vatandaşlar tepki gösterdi. Bir grup vatandaşın üstüne yürüdüğü ve darp etmek istediği adam çareyi eşinin arkasına saklanmakta buldu. Vatandaşların tepkisini yumuşatmaya çalışan kadın ise arkasına saklanan kocasını dayak yemekten kurtardı. Bu sırada çocuklarıyla olay yerinden geçen bir kadın ise, "Seni öldürse daha mı iyi" diyerek kocasını koruyan kadına tepki gösterdi. Bir süre sonra vatandaşların sakinleşmesiyle son bulan olayda, adam arkasına saklandığı eşi ile birlikte olay yerinden uzaklaştı. O anlar çevrede bulunan bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Oğlunun yanında eşini kafasından vurdu Oğlunun yanında eşini kafasından vurdu İstanbul Eyüpsultan'da dün gece kan donduran bir cinayet işlendi. Bir kişi, oğlunun gözü önünde eşini kafasından vurdu.

7 yaşındaki kızının önünde eşini kurşun yağmuruna tuttu 7 yaşındaki kızının önünde eşini kurşun yağmuruna tuttu Hatay'da boşanmak üzere olduğu eşini barışmaya ikna edemeyen zanlı, 7 yaşındaki kızının önünde zavallı kadını pompalı tüfekle öldürüp kayınpederini yaraladı.