Erzincan'da bir inşaattan demir kesici spiral almaya giden inşaat bekçisi Veysel Güç'ten uzun bir süre haber alamayan arkadaşları inşaat alanında aramaya yaptı. İnşaatın asansör boşluğunda Güç'ü hareketsiz yattığı gören arkadaşları durumu anında yetkililere bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekiplerin yaptığı incelemede Veysel Güç'ün hayatını kaybettiğini belirledi.

Cumhuriyet savcısı yaptığı incelemenin ardından Güç'ün cansız bedeni itfaiye ekiplerinin yaklaşık yarım saatlik müdahalesinin ardından asansör boşluğundan çıkarıldı. Güç'ün cesedi otopsi işlemleri için Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Genç avukat Gizem, duruşma sonrası ölü bulundu Genç avukat Gizem, duruşma sonrası ölü bulundu Kastamonu'da davaya giren genç avukat, adliye dönüşü gittiği evinde ölü olarak bulundu.

İş yerindeki asansör boşluğunda ölü bulundu İş yerindeki asansör boşluğunda ölü bulundu İstanbul'da iş yerinde öğle saatlerinden itibaren ortadan kaybolan iş sahibi, imalathanesinin asansör boşluğunda ölü olarak bulundu.