Olay Metrobüs Haramidere Sanayi Durağı Büyükçekmece istikametinde yaşandı. Avcılar Büyükçekmece istikametinde ilerleyen metrobüs, yolun karşısına geçmek için tellerden atlayan bir şahsa çarptı. 

YOLCU SAVRULARAK YARALANDI
Çarpmanın etkisiyle savrulan şahısla birlikte, bir yolcuda metrobüs içinde savrularak yaralandı. Kaza sonrasında sürücü sağlık ve polis ekiplerini arayarak yardım istedi. Kaza sonrası olay yerine gelen hat görevlileri metrobüs trafiğinin akışını sağlarken, sağlık ekipleri ise yaralılara müdahale etti. 

YOĞUNLUK OLUŞTU
Yapılan ilk müdahalenin ardından yaralılar çevrede bulunan hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Öte yandan kaza nedeniyle metrobüs hattında yaşanan yoğunluk, yaralıların ve kazaya karışan aracın kaldırılmasıyla normale döndü.

Metrobüste ilginç maske tartışması Metrobüste ilginç maske tartışması Metrobüste ilginç maske tartışması çıktı. Maskesi çenesinde olan bir vatandaş, maskesini burnu açık biçimde takan yolcu ile tartışma anı kameraya yansıdı.

Küçükçekmece'de metrobüsler çarpıştı: 24 yaralı Küçükçekmece'de metrobüsler çarpıştı: 24 yaralı Küçükçekmece Cennet Mahallesi durağına yanaşan bir metrobüse arkadan gelen bir metrobüs çarptı. Kazada 24 kişi yaralandı.