Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kabine Toplantısı ardından açıkladığı 9 günlük bayram tatili kararı sonrası tatile otobüsle gitmeyi tercih eden vatandaşlar otogarlara akın etti. 

EK SEFER AÇILDI, YOĞUNLUK ARTTI
Normalleşme süreciyle birlikte Kurban Bayramı’na sayılı günler kala tıklım tıklım dolan otogarlarda ihtiyacı karşılama için ek seferler düzenlendi. Ümraniye Dudullu’daki otogarda da ek seferlerin açılması sonrası yoğunluk yaşandı.

YOĞUNLUK 10 GÜN ÖNCE BAŞLADI
Bayram öncesi yoğunluğa ilişkin konuşan otogar esnafı Yavuz Tanuğur, “Yolcu yoğunluğu geçen seneye göre daha fazla. Normalleşme ile birlikte yolcu sayısı da arttı. Ek seferleri de akşam 5 itibariyle başlattık. Sadece sabah saatlerinde yaklaşık 160 araç çıkış yapıyor. Bu sene bilet fiyatları da normale döndü. Bayram yoğunluğu Yaklaşık 10 gün önce başladı. 

PAZARTESİNE KADAR EK SEFER DEVAM EDECEK
Son bir haftadır da ilave seferler için bilet açtık. Pazartesi günü gününe kadar da ek seferler devam edecek. Gerek otobüslerde gerek otogarlarda sosyal mesafe ve maske kurallarına dikkat etmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda vatandaş yoğunluk oluşturdu 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda vatandaş yoğunluk oluşturdu Kurban Bayramı öncesinde memleketlerine ve tatile gitmek isteyen vatandaşlar, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda yoğunluk oluşturdu.

Afyonkarahisar'da trafik yoğunluğu Afyonkarahisar'da trafik yoğunluğu Afyonkarahisar'da bayram tatili nedeniyle trafik oluştu