Kilis'te çocuğunu tıraş olması için berbere götüren bir baba, tıraşı beğenmeyince berber ile tartışmaya başladı. Kısa süre içinde kavgaya dönen tartışmada öfkeli şahıs, berber Ali Osman Karabalık'ı pompalı tüfek ile vurarak öldürdü.

Edinilen bilgiye göre, Odun Pazarı Caddesi üzerinde berber dükkanı işleten Ali Osman Karabalık ile tıraş ettiği çocuğun ailesi arasında tıraşın beğenilmemesi nedeniyle tartışma çıktı.

Tartışmanın alevlenmesi üzerine çocuğun babası Y.B. av tüfeği ile Ali Osman Karabalık’a ateş açarak yaraladı.

Kilis Devlet Hastanesine kaldırılan Karabalık, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olaydan sonra Y.B. polis tarafından gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Egzoz sesi tartışması cinayetle sonuçlandı Egzoz sesi tartışması cinayetle sonuçlandı Tokat'ın Erbaa ilçesinde egzoz gürültüsü yüzünden çıkan tartışmada tabanca ile vurulan genç, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Çocuk parkında korkunç cinayet Çocuk parkında korkunç cinayet Esenyurt’ta aralarında husumet bulunan iki kişi arasında çıkan tartışma cinayetle bitti. Çevrede bulunan bir züccaciye dükkanından bıçak çalan şüpheli, çocuk parkında buluştuğu İbrahim A.’yı bıçaklayarak öldürdü. Olay yerinden kaçan şüphelinin züccaciye dükkanından bıçak çaldığı anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Kripto para cinayeti: Bitcoin için ortağını öldürdü Kripto para cinayeti: Bitcoin için ortağını öldürdü Bursa Osmangazi'de marketin önünde silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden kişinin iş ortağı tarafından kripto para yüzünden öldürüldüğü iddia edildi.