Beyoğlu Kasımpaşa'da araçtan indirilen kurbanlık dana, bir anda sahibinden kurtularak kaçmaya başladı. Bir türlü yakalanamayan dana, Haliç'e atladı.

Yaşananların ardından şok yaşayan dananın sahipleri deniz polisine ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Yüzmeye başlayan kurbanlık dana, Balat sahiline kadar ulaştı. Burada deniz polisi ve itfaiye ekipleri dananın ipini yakalayarak kıyıya çekti. Dana, uzun uğraşlar sonucunda denizden çıkartıldı.

Dana Balat sahilinde hisse sahipleri tarafından kesildi.
Kurbanlık dananın hissedarlarından Furkan Kara sahibi "Kasımpaşa'dan atlayarak buraya kadar geldi. Emniyet güçleri deniz polisi çıkardı. Buradan kesim yerine getireceğiz. Sağ salim geldi" ifadelerini kullandı.

Dananın kurtarılması çalışmalarına katılan Berkan Server ise "Okmeydanı taraflarında kurbanlık arabadan indirilirken indiren şahsa saldırmış orada ipleri kaybetmişler. Kurban koşa koşa tesislerin oradan denize atlamış. Deniz polisinin haberi olmuş, hep birlikte çıkarmış. Biz de yardım ettik" dedi.

Aldığı kurbanlık koyunu böyle taşıdı Aldığı kurbanlık koyunu böyle taşıdı Elazığ’da bir vatandaş aldığı kurbanlık koyunu otomobilinin bagajında taşıdı. Görenleri hayrete düşüren o anlar cep telefonu ile görüntülendi.

Kurbanlık boğa kaçıp denize atladı Kurbanlık boğa kaçıp denize atladı Rize'de kurbanlık bir boğa, sahiplerinin elinden kurtuldu. Ortalığı birbirine katan Büyükbaş, kendini Karadeniz'in serin sularına attı

Kurbanlık dana su kuyusuna düştü Kurbanlık dana su kuyusuna düştü Muğla'da su kuyusuna düşen kurbanlık dana itfaiye ekiplerinin çabaları sonucu kurtarıldı.