İnanılmaz olay Muğla'da meydana geldi. 3 çocuk annesi kadın eşinden ayrılmak istediğini söyledi. Ayrılmak istemeyen adam ise 3 çocuğunun yaşadığı evi ateşe verdi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi yönlendirildi.

ANNE VE ÇOCUKLAR EVDE YOKTU
İçmeler Mahallesi köyiçi mevkiinde meydana gelen olayda anne F.Ö ve üç çocuğunun yaşadığı evde meydana gelen yangına çok sayıda itfaiye, polis ve acil sağlık ekibi sevk edildi.
Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre H.U. ayrıldığı karısı F.Ö ile gündüz vakti tartıştı. Yaşadıkları tartışmanın hıncını alamayan koca H.U. gece saat 01.30 sularında iddiaya göre yanında getirdiği yanıcı madde ile evi ateşe verdi. Bu esnafa çocukların ve kadının evde olmaması herkesi sevindirirken, yanan eve müdahale eden itfaiye ekipleri ve güvenlik güçleri komşu evleri uyandırarak tahliye sağladı.

EV KULLANILMAZ HALE GELDİ
Olayda dumandan hafif etkilenenler dışında sağlık sorunu yaşanmazken tek katlı kagir ev kullanılamaz hale geldi.
Olayın sanığı olduğu belirtilen eski koca güvenlik güçleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Darp ettiği babası şikayetçi olunca, konteyneri ateşe verdi Darp ettiği babası şikayetçi olunca, konteyneri ateşe verdi Kocaeli’nin Darıca ilçesinde 83 yaşındaki yaşlı adam, alkollü oğlu tarafından darp edildi. Karakola giderek şikayetçi olan yaşlı adam, oğlunun kendisini darp ettikten sonra konteyner evini de yaktığını ileri sürdü.

Ümraniye'de koca dehşeti! Evini ateşe verip köprüden atladı Ümraniye'de koca dehşeti! Evini ateşe verip köprüden atladı Ümraniye'de bir evde çıkan yangında anne hayatını kaybetti, 7 yaşındaki oğlu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Olayda hayatını kaybeden Arzu Rahman Güney'in 'Eşimi ve çocuğumu öldürdüm" notunu bırakan eşi, FSM Köprüsü'nden atlayarak intihar etti.