Feci olay, Şanlıurfa'da meydana geldi. Bir ailede henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine gözü dönen zanlı, anne, baba ve kardeşine kurşun yağdırdı.

SALDIRIDAN SONRA ORTADAN KAYBOLDU

Edinilen bilgiye göre olay, Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Şair Nabi Mahallesi'nde yaşandı. İddiaya göre, M.H.B. isimli şahıs ile annesi H.B., babası İ.B. ve kardeşi İ.H.B. arasında tartışma çıktı. Bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışmanın büyümesi üzerine yanında bulundurduğu silahla ateş açan M.H.B., anne, baba ve kardeşini yaraladı. Olay yerine giden ambulanslarla hastaneye kaldırılan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.
Bölgeye giden polis ekipleri, kaçan zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Eşi ile 2 yaşındaki çocuğuna kurşun yağdırdı Eşi ile 2 yaşındaki çocuğuna kurşun yağdırdı Giresun'da bir adam , eşi ile 2 yaşındaki çocuğuna kurşun yağdırdı.

Amcasını ve kuzenini kurşun yağmuruna tuttu Amcasını ve kuzenini kurşun yağmuruna tuttu Adana'da bir şahıs, kız alıp verme tartışması sonunda amcasının ve kuzeninin üstüne tüfekle kurşun yağdırdı.

Bacanağını pompalı tüfekle kurşuna dizdi Bacanağını pompalı tüfekle kurşuna dizdi Aydın'da 2019 yılında bacanağını pompalı tüfekle öldürüp ortadan kaybolan zanlı yakalandı.