Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde yer alan Satıkadın Mahallesi Sancak Caddesi'nde unlu mamuller dükkanının sahibi H.A. (25) ile aynı iş yerinde çalışan eşi K.A. (23) arasında tartışma çıktı. Tartışma şiddetini arttırdı ve öfkeli adam tabancasını aldığı gibi karısına kurşun yağdırdı.

KAYIPLARA KARIŞTI!
H.A. olayın hemen ardından kayıplara karıştı, kanlar içinde kalan eşi ise ihbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekibi tarafından Kahramankazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kadın, buradaki müdahalenin ardından Ankara Şehir Hastanesine sevk edildi.

ÇOCUKLARININ GÖZLERİ ÖNÜNDE YAPTI
Olay sırasında çiftin 3 ve 4 yaşlarındaki 2 çocuğunun da iş yerinde olduğu öğrenildi. Polis, şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

17 yaşındaki koca 16 yaşındaki karısını öldürdü 17 yaşındaki koca 16 yaşındaki karısını öldürdü Balıkesir’de 17 yaşındaki dini nikahlı kocası tarafından bıçaklanan 16 yaşındaki genç kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Telefon yüzünden 3 çocuğunun anasını öldürdü Telefon yüzünden 3 çocuğunun anasını öldürdü Malatya'da kadın cinayeti! Telefon yüzünden eşi ile tartışan adam 3 çocuğunun anasını bıçaklayarak öldürdü.