Bugün öğle saatlerinde Kınalıada-Bostancı seferini yapan bir motorda kimliği henüz öğrenilemeyen bir vatandaş denize atlayarak intihar girişiminde bulundu. Motorun ikinci katından kendini denize bırakan şahsın ağzında köpük bulunduğu da görüldü.

SARA HASTASI OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Ağzından çıkan köpükler nedeniyle sara hastası olduğu iddia edilen şahıs denize atladıktan sonra bir teknede bulunan çalışanlar tarafından fark edildi.

Teknede bulunan çalışanların intihar girişiminde bulunan şahsı can simidi yardımıyla tekneye çekmesinin ardından şahıs boğulmaktan kurtarıldı.

Şahsın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Genç kız eşiyle tartışıp intihar etti, aile damada saldırdı Genç kız eşiyle tartışıp intihar etti, aile damada saldırdı Gaziantep’te yaşayan bir çocuk annesi kadın evde eşi bulunduğu esnada kafasına silahla ateş ederek intihar ettii Kadının ailesi olay yerine gelerek damatlarına saldırdı.

Önce kız arkadaşı gitti sonra ehliyeti, 20 yaşında intihar etti Önce kız arkadaşı gitti sonra ehliyeti, 20 yaşında intihar etti Samsun'da kız arkadaşından ayrılan 20 yaşındaki genç alkol alıp araç kullanınca polise yakalandı ve ehliyetine el konuldu. Peş peşe gelen bu olaylardan ötürü bunalıma giren genç canına kıydı.