Kadına yönelik şiddetin boyutu gün geçtikçe artarken, akıbeti hakkında endişe duyulan kadınlara bir yenisi daha eklendi. KPSS'ye girmek üzere kaldığı yurttan çıktıktan sonra bir daha haber alınamayan Pınar için endişeli bekleyiş sürüyordu. Ortaya atılan kötü bir iddia Pınar'a yönelik endişeleri arttırmıştı. Öyle ki yakınları Pınar'ın saplantılı aşığı tarafındna kaçırılmış olabileceği korkusunu yaşıyordu. Son dakika gelişmesine göre Pınar'ın erkek arkadaşının yanında bulunduğu ortaya çıktı.

POLİS HER YERDE PINAR'I ARIYORDU
Edinilen bilgilere göre, 31 Temmuz Cumartesi günü Erzurum’da KPSS sınavına girmek için kaldığı yurttan ayrılan Erzurum Teknik Üniversitesi Tarih Bölümünden mezun olan 23 yaşında ki Pınar Çağlı’dan yakınları bir daha haber alamadı. Sınav sonrası telefonuna ulaşamayan arkadaşları sınav merkezi önünde saatlerce Pınar’ı beklese de ona ulaşamadılar. İhbar üzerine polis 3 gündür her yerde Pınar’ı arıyordu.

SAPLANTILI AŞIĞINA KAÇTI MI, KAÇIRILDI MI?
Öte yandan, iddiaya göre, Çağlı’nın saplantılı bir kişi tarafından kaçırıldığı düşünülüyordu. Pınar’ın arkadaşları ise sosyal medyada yardım çağrısı başlattı. Bir çok sosyal medya kullanıcı Pınar’a yardım edin çağrısında bulunurken polis her yerde Pınar’ı arıyordu.

Erzurum’da kaldığı yurttan ayrıldıktan sonra 3 gün boyunca kendisinden haber alınamayan Pınar Çağlı erkek arkadaşının yanında bulundu. İfadesinde erkek arkadaşının yanına kendi iradesiyle gittiğini söyleyen Çağlı yapılan işlemlerin ardından yakınlarına teslim edildi.

Kayıp Emine öğretmen ormanda ölü bulundu Kayıp Emine öğretmen ormanda ölü bulundu Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde yürüyüş yapmak için ormanlık alana giden ve bir daha kendisinden haber alınamayan 2 çocuk annesi 45 yaşındaki öğretmen Emine Gökkız, ormanlık alanda iple ağaca asılı olarak bulundu.

20 gündür kayıp olan anne bulundu 20 gündür kayıp olan anne bulundu Günlerdir kayıp olan İki çocuk annesi 25 yaşındaki İlknur Yılmaz Fulya ile Umudun Olsun programında ortaya çıktı.

17 yaşındaki Sena kayıplara karıştı 17 yaşındaki Sena kayıplara karıştı Pamukkale'de yanına sırt çantasını da alarak evden çıkan 17 yaşındaki Sena'dan haber alınamıyor.