Yozgat istikametinden gelen Y.C. idaresindeki 40 NB 190 plakalı Passat marka araç, Sivas istikametinden gelen R.B. yönetimindeki araca, daha sonra da İ.S. idaresindekiplakalı araca ve O.M.’nin kullandığı yabancı plakalı otomobile çarptı. 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 7 kişi yaralandı.

TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

Yaralılar olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekiplerince Yozgat Şehir Hastanesi'ne ve Bozok Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazaya karışan araçlar çekici yardımıyla yoldan kaldırılırken uzun araç kuyruğunun oluştuğu yolda trafik akışı polis ekiplerince güvenli bir şekilde sağlandı.
Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Alışveriş yaparken düştü, milyonluk tazminat kazandı Alışveriş yaparken düştü, milyonluk tazminat kazandı Japonya'da bir vatandaş alışveriş sırasında ayağının kayması sonucu düşünce, sakat kalamsı sonucu dava açıp 21 milyon yen tazminat kazandı.

Antalya'da havaalanına giden tur otobüsü kaza yaptı, 3 ölü var Antalya'da havaalanına giden tur otobüsü kaza yaptı, 3 ölü var Antalya'da havaalanına giden tur otobüsü kaza yaptı, ilk belirlemelere göre 3 ölü var.