Trabzon'da 4 aydır eşinden ayrı olduğu öğrenilen ve psikolojik sorunları oluşan adam 3 küçük kızının sonu oldu. Cinnet getiren şahıs, silahla kızlarını vurdu.

HAKKINDA 1 AYLIK UZAKLAŞTIRMA KARARI VARDI
Alınan bilgiye göre, imam Emre Göktaş (36) 12 yıllık eşiyle bir süredir şiddetli geçimsizlik yaşamaya başladı. İddiaya göre, eşi Sibel Göktaş 4 aydır eşinin kendisini darp etmesi nedeniyle çocuklarını alarak evi terk ederken, bunu içine sindiremeyen Emre Göktaş kendisini 2 ay önce darp etti. Eşinin şikayetçi olması nedeniyle mahkeme tarafından 1 ay uzaklaştırma cezası alan Emre Göktaş, ayrı yaşadığı eşinden 3 kızını bugün Of ilçe merkezinde teslim alarak ilçenin Uluağaç Mahallesi'ndeki evine getirdi. 

KIZLARINI DERE KENARINA GÖTÜRÜP ÖLDÜRDÜ
Emre Göktaş, daha sonra kızları Yaren Göktaş (11), Hiranur Göktaş (8) ve Elif Göktaş'ı (5) bir süre sonra evinden 1 kilometre uzakta dere kenarındaki ıssız bir yere götürerek silahla kafalarına birer kurşun sıkarak öldürdü. Emre Göktaş olay sonrası jandarma ekiplerine teslim olurken, 3 kızın cansız bedenleri otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kızına tokat attı, şiddetinden asansörün aynasını çatladı Kızına tokat attı, şiddetinden asansörün aynasını çatladı Esenyurt'ta bir adam, kızına sinirlenip tokat attığı an bulundukları asansörün camı çatladı.

Bursa'da baba cinneti! Eşini ve kızını öldürüp intihar etti Bursa'da baba cinneti! Eşini ve kızını öldürüp intihar etti Bursa'nın Nilüfer ilçesinde 51 yaşındaki İhsan Meşe eşini ve kızını av tüfeğiyle öldürdükten sonra kendisini de vurarak intihar etti.