Düzce'de yaşayan ve 6 aylık hamile olduğu öğrenilen S.Ş.’nin evine üst kattan su akmaya başladı.

Durumu fark eden S.Ş., görme engelli olduğu öğrenilen üst komşusu Ö.İ.E.’nin dairesine giderek evine su akıttığını söyleyerek konuşmak istedi.

HAMİLE KADININ YÜZÜNE TÜKÜRDÜ

Kapıyı açan Ö.İ.E ile S.Ş. arasında tartışma çıktı. Korona pozitif olduğu öğrenilen Ö.İ.E., hamile kadının yüzüne tükürdü. Bir anda şok yaşayan kadın durumu polisi ekiplerine bildirdi.

Şikayetçi olan hamile kadın hastaneye giderek kontrol yaptırırken konu savcılığa iletildi.
Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Korona virüse yakalanan hamile kadından aşı çağrısı Korona virüse yakalanan hamile kadından aşı çağrısı Bingöl'de korona virüse yakalanan ve hamile olan 2 çocuk annesi Ebru Arslan, “Aşı olmadım, sonradan pişman oldum. Keşke aşı olsaydım. En azından korona virüsü bu kadar kötü bir şekilde atlatmazdım" diyerek vatandaşlara aşı olma çağrısında bulundu.

Öldürdüğü kocasından hamile olduğunu öğrendi Öldürdüğü kocasından hamile olduğunu öğrendi Balıkesir’in Karesi ilçesine bağlı Ziyaretli Mahallesi’nde 2 çocuk annesi Rümeysa Aydın, kocası Murat Aydın’ı şiddet ve cinsel saldırı gördüğü iddiasıyla öldürdü. Olayın ardından tutuklanan Rümeysa Aydın, bir buçuk aylık hamile olduğunu öğrendi.

Yıllardır hamile gibi yaşıyordu! Şoke eden gerçeği hastanede öğrendi Yıllardır hamile gibi yaşıyordu! Şoke eden gerçeği hastanede öğrendi Geceleri yatarken vücudunun içerisinde hareketlilik olduğunu fark ederek doktora başvuran 27 yaşındaki kadının karnından neredeyse 9 aylık bebek boyutuna ulaşan 2 buçuk kilogramlık kist çıkarıldı.